Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gázszerelő vagyok miért van...

Gázszerelő vagyok miért van az hogy mikor kihívtok egy kazánhoz végig a hátam mögött álltok és nézitek és belebeszéltek amit csinálok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró már azon gondolkodom otthagyom a a szakmát. Miért nem lehet az hogy itt a kazán ez a baja sokamunkamikyenszarzidőjárásésmégacovidstb 5 percben aztán békénhagysz megcsinálom a kazánod van fűtés melegvíz fizetsz és ennyi. Ma is egy ügyfél meg a fia 1.5 órán át 1 méteren belül egyik a bal a másik a jobb válkamon át nézte mit csinálok. Hogy hogy ennyire ráértek?

2021. jan. 15. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert erdekes a munkad es nezzuk,mint a tv-t.


Na meg oyan sokat elkersz,h nezni kell,h keresel meg 25-50 ezret 20 perc-1,5 ora alatt.

2021. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

15-os valaszolo! B.a. r.t.o.s Istvan gaz es vizszerelo vagta el a tartogerendat a lakasban nalunk ,h hozzaferjen a vizvezetekhez. Aztan 180 ezerert vetetett csolkatreszeket stb a vizszereleshez,amibol 90 ezer ft-nyi tetelt elvitt magaval.Azaz ellopta.( Ellenoriztuk darabonkent ,mi micsoda a falakban es padloban a kovetkezo vizszerelovel. A kovetkezo vizszerelo ujracsinalta a csapkialasokat mind meg javitott egy csomo mindent meg. Olcsobb lett volna,ha azzal kezdjuk.)

Aztan a feg gazbojlerunkat szerelte volna meg,ha ert hozza tenyleg. De csak szetszedte es mas nem bele valo alkatreszt tett bele. Aztan hivtunk mast,aki megszerelte,h mukodjon. Ezt mind vegigneztem. Mar a szetszerelesnel lattam,h nem ert hozza. Termeszetesen szamlat nem kaptunk semmirol.


Igy ezekutan minden szerelot nezunk,h mit csinal.....

2021. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert simlisek vagytok, azért figyelnek titeket!
2021. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nem egy nőgyógyász tette fel ezt a kérdést :)
2021. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!