Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gázszerelő vagyok miért van...

Gázszerelő vagyok miért van az hogy mikor kihívtok egy kazánhoz végig a hátam mögött álltok és nézitek és belebeszéltek amit csinálok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró már azon gondolkodom otthagyom a a szakmát. Miért nem lehet az hogy itt a kazán ez a baja sokamunkamikyenszarzidőjárásésmégacovidstb 5 percben aztán békénhagysz megcsinálom a kazánod van fűtés melegvíz fizetsz és ennyi. Ma is egy ügyfél meg a fia 1.5 órán át 1 méteren belül egyik a bal a másik a jobb válkamon át nézte mit csinálok. Hogy hogy ennyire ráértek?

2021. jan. 15. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Mi lenne, ha amikor belépsz ismertetnéd a folyamat menetét? Szóval elmondod nekik mit fogsz csinálni és mi mennyi idő lesz. És azt is, hogy a végén még összefoglalod mi történt.


Szóval az elejént azt, hogy az elején szeretnéd, ha elmondanák a gondot, utána te felderíted a hibát, megjavítod, addig ők nyugodtan tegyék a dolgukat, kb másfél óra lesz. Amikor végeztél el fogod mondani pontosan mit csináltál.


Egyébként ami még bizonytalanság az emberekben, hogy biztos azt csinálja a szerelő amit kiszámláz. Szóval, hogy nem e az van, hogy meghúz egy anyát és azt mondja, hogy ilyen olyan biszbasz csere és csillióba kerül.

2021. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kiégtél már ebben ugylátom
2021. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nézlek mert jó a s*gged cunika
2021. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Itt tudsz is csináltatni feliratot a ruhádra.

[link]


Hátuljára jó nagy betükkel a mondani valódat.

Elejére pedig láttam ilyen gázos matricát.


Jobb és bal váladhoz pedig egy olyan matricát amire ez van írva:FIGYELEM, a sérülések elkerülése érdekében,ne szólj bele a munkámba.

😉


Kar részére pl

2021. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Láttam már olyat, hogy a vízszerelő átvágta a tartógerendát, hogy jobban hozzáférjen a vízvezetékekhez. Én például ezért állok minden szerelő nyakában. Azóta már nálunk is próbálkoztak a szerelők egy-két hajmeresztő próbálkozással, nem írom le konkrétan mi, hogy ne ismerjen magára. Elvárnám, hogy azért nagy vonalakban tájékoztass, hogy mikor mit fogsz csinálni, mivel én fizetek és az én házamról van szó. És van, hogy szimpla érdelődésből kérdezek ezt-azt, beleokoskodni minden részletbe azonban nem szoktam.
2021. jan. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Azêrt, hogy ne baxd el mégjobban
2021. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Én PC szervizes vagyok, házhozmenős. Ugyanezt csinálják velem is, amivel nincs is baj, már megszoktam, és meg is értem, hisz sokaknak privát anyagaik vannak a gépen. A gond nem ezzel van, hanem amikor POFÁZNAK, de nem csak pár mondatot, hanem nekiállnak, és vég nélkül zsolozsmáznak a fülembe. Sokszor megakasztanak ezzel, de nem veszik észre, hogy így nem tudok odafigyelni arra, amit csinálok! Munka közben nekem pont erre nincs szükségem.
2021. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

Múltkor egy srác tett ki kérdést arról, hogy a szerelő szólt az anyjának, nagy fiú már, miért nem képes kijönni segíteni. A srác is azt hitte, hogy szerelő, ez a dolga, majdcsak tudja. Szóval légy megértő, mert mások azért cseszik le az embert, ha nem bambulnak ott. Én kicsiként mikor álltam és néztem hogy apám mit csinál, max. Húsz percenként oda adtam neki egy csavarhúzót, akkor azt érezte hogy én segítek és ott vagyok, de amikor nem voltam ott, szidott, hogy nem segítek.


(nem, nincs semmi értelme ennek.)

2021. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam amúgy fordítva van, mert a szerelő akit a gázhoz szoktam hívni nagyon beszédes és látom is, hogy igényli munka közben a beszélgetést. Barátságos. Meg ö kérdezget is, hogy így jó lesz-e, vegye-e melegebbre, van-e még valami javitani való stb. Pedig nagyon régóta a szakmában van, mégsem unja az embereket. Aranyos.
2021. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Plane Covid idejen, rohadtul nem allnek ott. De ugy ulnek a szobaban, hogy elerheto tavolsagban legyek.
2021. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!