Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyhez tanácsok?

Új munkahelyhez tanácsok?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek jó dolgozó? Valami motivációt tudtok írni, ami ha eszembe jut mikor felkelek értelmet nyer az egész nap és lelkesebben teszem a dolgomat tőle?

Sajnos olyan vagyok, hogy egy ideig tart a motivációm, olyankor nagyon szorgos vagyok, lelkes és fogékony az új dolgokra. De ez sokszor egyik pillanatról a másikra megváltozik és olyankor elmegy minden kedvem. Ez nem tudom mitől lehet.

Arra gondoltam, hogy mindig kitűzök magam elé egy kisebb célt, mondjuk 2 havonta kb, (hogy ne olyan távoli cél legyen) hogy valamit meg szeretnék venni, és azért is dolgozok, nem olyan nagy dolog, legyen az egy konyhai gép vagy ilyesmi amire vágyok. Vagy elmenni valahova nézelődni, kirándulni, ilyesmik. Ez beválhat?

Saját tapasztalatokat is szívesen fogadok😊



2021. jan. 16. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A kollegaknak probalj jo kapcsolatot kialakitani. Ha megkedvelni, akkor elnezobbek lehetnek, ha nem teljesitesz 100%-osan.
2021. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne legyél beteg, vállald be az összes túlórás, sose kérj fizetésemelést, ne szídd a céget, főnököket, ne legyen se kutyád, se macskád, se családod, semmid a munkahelyeden kívül.. ja.. és a "cég érdeke az első" felirat legyen a homlokodra tetoválva.
2021. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Be kell tudni illeszkedni.

Mindig az a jo kollega az tud feljebb lepni az kap fizuemelést, akinek a legtöbb spanja van bent.

Nem a munkaval függ össze.

2021. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!