Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viseljem el az unalmas...

Hogy viseljem el az unalmas gyári melót 12 órában?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyan részleg, ahol 40 percet dolgozol, 40-et nem, de addig se lehet csinálni semmit, se telefonozni, se zenét hallgatni, se enni, inni, se semmit, maximum a többiekkel beszélgetni (akiket még nem ismerek, nem tudom, hogy normálisak-e). Akkor már inkább dolgoznék végig. Na nem mintha az kevésbé lenne monoton.

2021. jan. 16. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Zenét hallgatni biztos hogy lehet. Fülhallgató (nem fej), egyik fülbe bedugva. Mehet rajta zene, hangoskönyv, különböző előadások (amiknél nem igazán számít a képi rész), stb. Vagy ha van "tervezgetős" hobbid, akkor azt is tudod "csinálni" közben, lehet rajta gondolkodni. (Nekem ilyen az elektronika.)
2021. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Maszekolnék
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
40perc szünetben olvasni lehet? Vigyél valami olvasnivalót.
2021. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Fú, nagyon gáz lehet!
2021. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pedig nem lehet zenéthallgatni, fél fülhallgatóval sem, nagyon szigorú hely.

És olvasni se lehet. Egy helyben kell ülni. Legalább ülni lehet...

2021. jan. 16. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én megőrülnék folytonos 40 perc tétlenségtől, ami közben nem lehet csinálni semmit csak szórakozni ismeretlenekkel, kvázi olyan mintha buszra kellene várni egy megállóban.

Miért van ez az üresjárat?

2021. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkumulátorokat kell feltölteni 100%-ra, majd szinte teljesen lemeríteni. Erre kell a 40 perc, amíg a gép magától dolgozik.
2021. jan. 16. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Játszd ki a rendszert. Pl. van vezeték nélküli fülhallgató is. Én bepróbálkoznék azért egy simával is. Legfeljebb kirúgnak. Gyári melót bármikor találok másikat. De még jobbat is. Amúgy ha van egy kis képzelőerőd, akkor egy papírlappal és íróeszközzel is jól el lehet lenni órákat. Vagy írni sem szabad közben?
2021. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kockáztatnék, fél éve munkanélküli voltam, illetve szar a munka, de legalább jól fizet.

Azt nem tudom, hogy írni szabad-e.

2021. jan. 16. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmit sajnos, még mindig jobb mint megszakadni szerintem. Ez annak jó amúgy aki ember barát és állandóan beszélni akar emberekkel.
2021. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!