Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kellek a volt...

Miért nem kellek a volt fõnökasszonyomnak mint meny, ha mint a beosztottja meg volt velem elégedve és baráti viszonyunk volt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

szerinted? egész más a munkahely és a család.

csak azért mert te úgy gondolod h 'baráti' volt a viszony, több mint valószínű h anyós nem így gondolta.

2021. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet mert más típusú nőt képzel el a fia mellé azért.Mint dolgozó és ember szimpatikus lehetsz neki de ennyi.A fia más tészta.Próbáljátok vele megértetni hogy ti szeretitek egymást és kész.Úgyse tud mit tenni ha a felnőtt fia választott már.El kell hogy fogadja.Furcsa neki szerintem hogy mostmár közelebb vagy a családjához.Időt adjatok neki hogy feldolgozza.Nekem is fura lenne először aztán megszoknám.Kedvel téged ha baráti viszonyotok is volt.Idő kérdése és hozzászokik a gondolathoz.Vagy nem és akkor nem lesz jó anyós-meny kapcsolatotok.
2021. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam se az munkahely cicababája, se az, aki berúg a csapatépítőn.
2021. jan. 17. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán kvalifikáltabb embert szánt a fiának, mint egy volt beosztottja?
2021. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért hagytam ott a helyet, mert egy félévre Amerikába mentem Fullbrighttal, utána pedig tanárként helyezkedtem el, ami az eredeti végzettségem.
2021. jan. 17. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És a tanár szakma presztízse nulla alatt, jövedelem siralmas. Pláne egy vezetői szintű családhoz mérten
2021. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a koronavírus alatt kétszer annyi munkám lett
2021. jan. 17. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, de attól még a pályád presztízse nem nőtt. Sőt inkább csökkent, ahogy én látom
2021. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!