Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolják egyes mimóza...

Miért gondolják egyes mimóza emberek, hogy munkahelyen a törtetés és versenyszellem nem normális?

Figyelt kérdés
Az egész lényege az előadásmód. Hála ennek és a főnökkel való jó viszonynak, jobb fizetésért sokkal kevesebb munkát végzek, mint a kollégák, de csak mert elő tudom adni, hogy mennyire nehéz és sok a munka. Az egész élet egy színház, aki pedig jó színész, annak áll a világ. Ez egy munkahely, itt nincs barát vagy "kedvesség".
2021. jan. 20. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
De a másikat eltaposni és aláásni sem kellene aljas módszerekkel. Hazugságokkal befeketíteni és köpködni rá. Egy munkahelyen úgy kellene előrehaladni, hogy a munkával amit csinálunk érünk el eredményt, ez alapján válasszon a főnök is, ki az, akibe belevetheti a bizalmat a továbbiakban.
2021. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy nekem égne a pofám, ha látnám, hogy más megszakad én meg ülök és nézek ki a fejemből. Már akkor is rosszul érzem magam mikor előbb végzek a saját feladatommal, mint más.

Hányni tudnék az ilyen emberektől, mint te.

2021. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem ülök és nézek ki a fejemből, mert szerencsére vannak filmek, sorozatok és játékok letöltve és senki nem lát. Egyébként pedig lehet vitázni, ki jár jobban: én, akinek a nap végén rengeteg energiája és ideje van sportolni vagy egyéb dologra, vagy a másik, aki még rohan a gyerekért, idegeskedik, pőröl és a stressz miatt kb 15 évvel rövidebb ideig él.
2021. jan. 20. 13:04
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Szóval akkor most idejöttél dicsekedni hogy hehe neked milyen jó míg másnak milyen rossz?

Oké, elmondtad, puszi a pocidra, mehetsz vissza filmet nézni.

2021. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor örülj magadnak, lásd magad a kárát vagy hasznát ennek. Mindenesetre nem is értem, ez a kérdés miért született meg, erre még nem jöttem rá.
2021. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem olvasgattam pl facebook csoportokat és arról jutott eszembe, hogy van, aki hajnalban kel, szenved, és nem értem, miért jó ez neki.
2021. jan. 20. 13:06
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Miért foglalkozol vele, ki mit csinál? Mi közöd hozzá? Őnekik így jó ha nem változtatnak ezen, neked meg így jó. Élni és élni hagyni.
2021. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert szeret tükörbe nézni, van lelkiismerete és nem olyan törtető alkat. Ha mindenki törtető lenne, esélyed sem lenne, kérdező és most nem lóbálhatnád a lábad..!
2021. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
És mért gondolják a törtető emberek, hogy normális?
2021. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Bizony. Ráadásul ezek az emberek korán kelnek. Hogy legyen reggel zsemle a pékségben, dolgoznak a gyárban, hogy legyenek kütyüjeink és autónk. Szóval inkább legyél hálás érte.
2021. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!