Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolják egyes mimóza...

Miért gondolják egyes mimóza emberek, hogy munkahelyen a törtetés és versenyszellem nem normális?

Figyelt kérdés
Az egész lényege az előadásmód. Hála ennek és a főnökkel való jó viszonynak, jobb fizetésért sokkal kevesebb munkát végzek, mint a kollégák, de csak mert elő tudom adni, hogy mennyire nehéz és sok a munka. Az egész élet egy színház, aki pedig jó színész, annak áll a világ. Ez egy munkahely, itt nincs barát vagy "kedvesség".
2021. jan. 20. 12:53
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz 8-as. Vannak győztesek és vesztesek.
2021. jan. 20. 13:16
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
És mi van, ha ők is győztesek? Én az vagyok, mert este megölel a kislányom, mondja, mennyire szeret. Megölel a férjem, mert szeret. Megbecsülnek a munkahelyemen, még ha csak beosztott vagyok is, és van sok barátom. Én is győztesnek érzem magam, mint te, csak más boldogít minket és ennyi.
2021. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdezőt ideette a fene polgárpukkasztani. 😆

A magánéleted rendben van? Hát pheersze, hogy igen! Ilyen kiváló ember, mint Te, csak 300 évente egy születik. 🤣

2021. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A munkákat, amiket lenézel, mert "hülye vesztesek" el kell végezni valakinek. Nem azért, mert nekik jó, vagy szeretnek szenvedni, hanem mert a társadalom nem lenne képes működni nélkülük. Másképp te se tudnád elvégezni a saját munkádat és nem tudnál pöffeszkedni.
2021. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Az egész élet egy színház, aki pedig jó színész, annak áll a világ. -> ezzel a kijelenteseddel teljesen egyetertek, barmennyire is ellenszenves, ahogyan irsz. Ha lenne ra lehetosegem, en is szineszkedve elorebb jutnek es a legtobb ember, koztuk en is, most nem szimpatizal veled, pedig joparan megtennek ezt ok is kerdes nelkul. Viszont en szemely szerint tuti nem nyavognek mindig a fonokomnek, hogy milyen nehez allandoan a munkam, meg is utheted egyszer a bokadat emiatt.
2021. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Amit te csinálsz az nem törtetés vagy versenyszellem, hanem sima nyalizás és

hazudozás, hogy lophasd a napot. Nem kellene összekeverni a fogalmakat

2021. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők vannak a vesztes oldalon. Nálunk is az hőbörög, aki oduban él és képtelen beilleszkedni.
2021. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A 16-os jól megfogalmazta.🤣 Mit törtetsz te mégis, mikor a farkadat se lógatod? Egy alamuszi seggnyaló vagy.
2021. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

"és a stressz miatt kb 15 évvel rövidebb ideig él."

Nos, rengeteg tanulmány bizonyítja, hogy a baráti kapcsolatok hiánya ugyanúgy csökkenti a várható élettartamot.

2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A törtetésnek a munkában való jó teljesítményben kell hogy látszódjon.

Illetve egy munkahely egy csapat. Csapatmunkában kell dolgozni.

2021. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!