Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak állandóan dumáló kolléga mellett?

Figyelt kérdés

Van egy szuper munkám amit szeretek és van előrelépési lehetőség, tehát váltani nem szeretnék. Azonban sajnos egy irodahelyiségben ülök egy olyan kollégával, aki folyamatosan a magánéletéről pofázik, és ez már kezd egy kicsit sok lenni.

Rólam igazából sosem kérdez, rám egyáltalán nem kiváncsi, ez egyértelmű, de nekem nyomja a szöveget az életéről, pedig kb senki sem kérdezi, es amikor random témákkal előjön, nagyon tudja zavarni a munkám, mert nehéz figyelni.

Amikor pedig nem saját magáról beszél akkor azt közvetíti vagy kommentálja amit éppen csinál, és ez is rettenetesen zavaró. 😂 Sajnos nincs mindig lehetőség home office-ra, a felettesemmel pedig még nem akarok erről beszélni.


Mit lehet tenni? Iroda csere elképzelhető a közeljövőben, kb idei év végén. Ha neked volt ilyen kollégád, hogy bírtad hosszú távon?



2021. jan. 22. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad pontosan milyen munkát végzel? Egy fejhallgató nem opció?
2021. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mesélj neki favicceket .

[link]

2021. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt ilyen kollégám, jesszus de utáltam. Mindegy volt neki, csak járjon a szája. Mondjuk egy idő után abbahagyta, ha nem válaszoltam, de mindig talált új alkalmat. Mondjuk én meg is mondtam neki, hogy figyi most nem tudok odafigyelni, mert koncentrálnom kell. Persze olyankor mindig megértő volt, de utána mindig újra kezdte. Szerintem próbáld meg neki jelezni, hogy te szeretsz csendben dolgozni, hátha megérti...
2021. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Pedig irodat cserelj,legvegso esetben beszelj a fonokkel. Szerintem meg orvosi vizsgalatta is elkuldi...
2021. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel füllhallgatót.Ha akkor is dumál akkor mond meg neki hogy nem tudsz így odafigyelni ha mindig magyaráz.Hátha leszáll rólad merthát gondolom nem akarsz vele barátkozni.Ha csak mondja a magáét akkor ne reagálj.Majd megunja és mást keres akinek szövegelhet naphosszat
2021. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elkezdek olyanokat mondani, hogy " huh olyan fáradt vqgsok, tegbap annyit beszélt otthon a gyerek, be nem áll a szája, úgy lefáraszt"
2021. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Időközben megoldódni látszik a dolog, nagyfőnökkel beszélgettem ma, és csak óvatosan említettem a kolléganőt, hogy elég nehéz a légkör az irodában, erre mondja, hogy nem baj, mert úgyis költözés lesz, kb 3 hét és átszerveznek minket, addig csak kibirom. :) Csak nehogy rosszabbat kapjak aztán :D Addig pedig fülhallgató be és go munka.
2021. jan. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!