Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jövő heti kezdéssel felvettek...

Jövő heti kezdéssel felvettek egy helyre, de meggondoltam magam és nem szeretnék odamenni mégsem. Kicsit cikinek érzem visszamondani, mit mondjak miért nem megyek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tervezel újra jelentkezni oda, akkor csak mondd meg egyenesen. Abban az esetben ciki lenne, ha másodjára is jelentkeznél egy állásra oda.

Kicsit finomíthatsz a tálaláson, hogy utolsó pillanatban kaptál egy jobb ajánlatot, így nem élnél a lehetőséggel.

2021. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell magyarázkodni, hiszen a munkáltatóra csak annyi tartozik, hogy mész vagy sem. Az, hogy milyen okok állnak a döntésed mögött az már a te magánügyed,
2021. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg egynesen hogy nem mégy mert meggondoltad magad.Mond hogy sajnálod de ez van és kész.Szépen tálald
2021. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
#3 én is ezt tenném, jogilag rendben van , visszaléphetsz kovetkezmenyek nélkül.
2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg hogy nem tetszik a munka és nem szimpi az interjúztató sem.
2021. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!