Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 nap utan amiben egy nap...

3 nap utan amiben egy nap oktatas, egy nap szabit kaotam. Első munkanapomon hamarabb berendeltek es közöltök " nem kivannak velem dolgozni" kerdeztem miert?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A ceg BKV. Azt mondta" nem köteles megindokolni, büdös vagyo" Szerintem a sajat szagat erezte. Ez durva. Interjun megfeleltem, orvosi, oktatas es első munkanapomon ? Hm
2020. aug. 5. 11:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtatok már alá szerződést?
2020. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól értelmezem, hogy 3 napot dolgoztál, egy napot szabin voltál és az ötödik napon felmondtak neked? (mert első munkanapot írsz)

Én is mondtam már az ötödik napon és én se különösebben indokoltam, ugyanis próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat.

Nálad valszeg az volt a probléma, hogy 3 nap után ementél szabira. Szóltál interjún, hogy halaszthatatlan dolgod van aznap, vagy csak akkor kérted a szabit, mikor elkezdtél ott dolgozni? Nyilván ezt nem fogják neked írásba adni, élnek a jogukkal, hogy nem kötelező indokolni.

2020. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy nap okitas, ma kezdten volna . Közölte ma szabadsag holnap leszamolas. Hr est mekerestem" büdös vagyok e?" Mondta nem. De nem tud ez ellen tenni. Csak kileptetni. Szep mindhatom
2020. aug. 5. 12:30
 5/5 A kérdező kommentje:
3 nap volt össz. A közles utan mondta " mai nap szabadsav holnap leszamolas" Undoritoak voltak
2020. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!