Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely, ami...

Van olyan munkahely, ami olyan, mint az egyetem?

Figyelt kérdés
Csináld meg a dolgokat, de amúgy a kutya nem törődik azzal, hogy kivel jársz vagy mit eszel. Nincs kiközösítés vagy pletyka. Ha nem bírod, elkerülöd, de nem bántod
2021. jan. 24. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Egyéni vállalkozás pl.
2021. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, hogy melyik egyetemre jársz, ahova én, ott akad pletyka, azokról az oktatókról akik ismertek legalábbis.

Nyilván függ attól, hogy milyen munkahely, ha vagytok 1000-en és nem ismeritek annyira egymást, mert nincsen rá lehetőség, abban az esetben biztos nincs.

Ha kicsi a létszám, mondjuk 1-5-10 fő, abban az esetben biztosan akadhat ilyen.

Bár klikkek mindenhol alakulnak ki, még az egyetemeken is, abban az esetben lehet ezt elkerülni, ha nem csatlakozól sehova, bár akkor is biztosan kibeszélhetnek, hogy neked büdös a társaságuk és mindig mindenkit kerülsz.

Szóval, úgy gondolom, hogy mégsem lehet ezektől mentesülni.

2021. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Online végezhető heti 10 órás munkát csinálok most 2 ezeres nettó órabérért.


Már előző héten elkellett volna kedenem dolgozni, de csak most kedden fogok, mert még aznap van egy vizsgám...


De mindegy is, mert január végéig van egy határidő, amire megkell csinálnom pár dolgot és senki sem érdekli hogy mikor csinálom amíg készen van.

2021. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Karbantartó állás. 😂😄😄
2021. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Velem senki se foglalkozik, mert egyedül dolgozok az irodában. A főnökeim kiadják a munkát, az a lényeg, hogy aznap kész legyen, meg bent legyek 4-ig, viszont nem érdekli őket, hogy azon kívül mennyit netezek, vagy tanulok a vizsgámra. Nyilván vannak olyan napok mikor nincs idő elővenni a telefont sem, olyan sok a munka, de unalmasabb napokon jó ez. Az meg főleg nem érdekli őket, hogy mit eszek vagy kivel járok.
2021. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Még nem hallottam olyanról, ahogy aki a versenyszférában szellemi munkakörben dolgozik és a szűk környezetében nem naplopó női munkaerő van többségben, annak releváns problémái lennének a kollégáival. Nyilván kisebb súrlódások előfordulhatnak, de egyáltalán nem kezelhetetlen
2021. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!