Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a tipikus HR-es lány?

Milyen a tipikus HR-es lány?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják nekem, hogy el tudnának képzelni hr-eskent... De amikor megkérdezem miért azt mondjak, hogy nem tudják csak annyira illik hozzám.

2020. aug. 18. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az aki folyton intézkedik, kedves, segítőkész, mindent megold. Ilyennek képzelem el.
2020. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nincs ilyen :D

De leírom, hogy akikkel én dolgoztam már, azok nagyrészt milyenek voltak. 40-es, túlsúlyos, kicsit elvont, fura gondolkodású, kissé lassú nők, akik nagyon tudtak panaszkodni, hogy mennyi munkájuk van, de közben alig csináltak valamit :D

2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Öntelt, tipikus olyan mint akik kis-királyt játszanak a hatalommal a kezükben.
2020. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

A két utolsónak tökéletesen igaza van.

Dagadt, nagyképű hájtömeg a többség.

A sok semmittevéstől csak nő a hátsójuk. (is)

2020. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
47%

Buták, akik egy tisztességes pénzügyi, mérnöki és miegyéb képzést nem tudnának elvégezni.

Olyan a munkát végeznek, amit bárki, akár egy 8 általánosos is el tudna, csakhát a többi ember rendes munkát végez és nem ér rá ezekre, ezért kell erre is ember.

2020. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Szexuális szimpátia alapján választanak munkavállalót, ha nő jelentkezik, vagy elhajtják, vagy azt választják ki, aki a legjobban tud bájcsevegni
2020. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
44%

csak azért van ilyen, hogy ma már mindenkinek, egy rossz vagy közepes szintű tanulónak is legyen diplomája

csicskamunkát végeznek, de mivel a legtöbbjük butácska nő, ezt nem igazán bánják, sőt örülnek maguknak, hogy nulla képességgel egy irodában szép ruhában dolgozhatnak és mêg fizetést is kapnak érte

2020. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű. Minden rosszindulat nélkül, de a HR-es lányok tényleg azok az egyszerű, buta lányok, akiknek pont annyi eszük van, hogy ezt a feladatot eltudják látni, és közben szépen tudnak mosolyogni. :D
2020. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Vannak ilyenek, mint amiket leirtak, de megjegyzem, ugyanolyan ertekes munkakor, mint barmelyik masik, amennyiben normalisan latjak el. Nekem eddig a munkahelyeken ahol dolgoztam, csak jo tapasztalataim voltak a HR-esekkel. Nyilvan egy otfos mini cegnek semmi szuksege kulon HR osztalyra, de ahol mar 100 feletti az alkalmazottak szama, viszonylag gyakran van felvetel, sok emberrel kell foglalkozni, figyelni oket, oda kell.

A HR kezel mindent, ami a munkavallalokkal kapcsolatos, vezetik a szabadsagokat, tappenzt, ez alapjan szamoljak ki mindenkinek a munkaberet az adott honapra, nalunk beleptetos rendszer van, a kartyamozgast is figyelik, uj belepokkel van egy rakas dolguk, de ha nincs uj belepo, akkor is van mit csinalni.

Nyilvan az nem a munkakor hibaja, ha valaki szarik bele es csak kavezgatni meg pletyizni jar be, de ilyet minden egyeb munkakorben is talaltok, mar bocs.

Legutobb az uj munkahelyemen pedig ket full normalis, srac HR-essel talalkoztam, szoval ne irjatok mar ugy, mintha csak 20 eves buta lany pitsak dolgoznanak ebben.

Amugy semmi kozom a HR-hez, mint munka, csak utalom az ostoba altalanositasokat amik altalaban azon alapulnak, hogy az illeto szerint aki a seggen ul egy irodaban, az tuti nem dolgozik.

2020. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Büfé-ruhatár szakos plázamacskák zéró aggyal.
2020. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!