Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek lemenni az alagsori...

Nem merek lemenni az alagsori mosdóba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Változás történt, azt a mosdót amit eddig használtunk, bezárták. Így most le kell mennünk az alagsorba, ahol a raktár, meg az öltözők vannak, ha wc-re akarunk menni. Napközben ezzel nincs gond, mert dolgoznak ott emberek, szól a rádió, nem félek. Na de akik lent dolgoznak, ők 2-kor végeznek, mi meg 6-ig vagyunk. Főleg télen, mikor már 4-kor sötét van, félek lemenni oda. Nagyon ijesztő, és állandóan lépéseket hallok, mintha nem lennék egyedül. Mondtam ezt a főnöknek, de csak kinevetett. Mit csináljak? Azt nem tehetem meg, hogy nem megyek wc-re...
2021. jan. 25. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Kérd meg a főnöködet, hogy fogja meg a kezedet és kísérjen le pisilni, utána mossa meg a kezecskédet és pihe-puha törölközővel törölje meg, majd kézen fogja vezessen vissza. Sok gendermesét olvastál.
2021. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Hugyozd ossze magad a kamu kerdeseiddel. Nagyon unatkozhatsz, szerezz inkabb baratokat.
2021. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Probáltál már kipisilni az ablakon?

Esetleg vihetnél kis vödröt magaddal..

2021. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt pelenka a megoldás a problémádra!
2021. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi abban a kamu, hogy félek? :D
2021. jan. 25. 07:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az nem kamu hogy félsz, de hogy lehet egy felnőtt ember ilyen beszari? Komolyan paranoiás vagy. A nővérem volt ilyen egész életében, minden hülyeségtől halálra rémült, állandóan hol itt, hol ott sikítozott. Ment haza, elment egy építkezés mellett, meglebbentett a szél valami nejlont, erre olyan velőtrázó sikítozásba kezdett, hogy kiszaladtak a környező házakból, hogy mi van? Hát jó, hogy fel nem pofozták. Máskor meg a saját kutyáinktól rémüldözött, hogy majd biztos ő is egyik pillantról a másikra megvadul, mint a Cujo című könyvben (csak ilyen ponyva szarokat olvas). Te nem a nővérem vagy?
2021. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet h kinevetnek páran de én ugyanilyen gyáva vagyok sajnos. Egyszer dolgoztam egy helyet ahol dettó ugyan így az alagsorban volt a mosdó és utáltam, nem szerettem oda lejárni, mondjuk én nem mondtam a főnöknek mert tuti h hülyének nézett volna. Egyszerüen ha mennem kellett mosdóba az összes villanyt felkapcsoltam és szedtem a lábam, siettem. Nálunk este én zártam a helyet nem volt rajtan kívül más és hát este is le kellett menni mert az öltöző is ott volt minden cuccommal. Sztem te is ha félsz próbálj minél több villanyt felkapcsolni amíg lent vagy és siess.
2021. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki fél, az mitől fél amúgy? Amíg nem jön el az időd, senki nem árthat neked, ha eljön, akkor senki nem menthet meg.

Ne féljetek!

2021. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Szoktál dühös lenni? Általában az ember nem érez félelmet (illetve csökkent mértékben) akkor, amikor dühös.


Tehát vagy akkor menj le este, ha feldühödtél valami apróságon, vagy pedig ha nem vagy ilyen alkat, akkor valamivel paprikázd fel magadat. Gondolj valamilyen sérelmedre, valakire, akire haragszol, bármire, ami felidegesített a múltban.


Amikor aztán eléggé felment benned a pumpa, indulhatsz lefelé azzal meggyőződéssel, hogy egy tajtékzó sárkány vagy, aki szétüt bárkit, aki elébe kerül.


Néhányszor így oda-vissza megjárod az alagsort, és már lesznek pozitív tapasztalataid (=semmi sem történt).


Még két tanács:


1. A sötétség téged is elrejt. Vagyis a barátod inkább, mintsem az ellenséged.


2. Te egy romboló vagy, egy sérthetetlen, akinek nem árthat semmi, ami ott lent vagy. Ez a gondolat sokat fog segíteni.

2021. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt létedre nem mersz elmenni a wc-re. Nézz kevesebb horrort, vagy relaxálj, mert ez nem normális.
2021. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!