Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támadják a kollégám és velem...

Támadják a kollégám és velem teszik ezt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem a csapatba 2 hónapja, nem egy rossz társaság. Persze itt is megvan ez a versengés és a csipkelődés.


A főnököm elégé kemény fajta 8 embert csipkedett már ki a csapatból, olyan módon, hogy a többit munkatársam manipulálta és ellenem uszította.


Ennek a kollégának beadta, hogy én csesztem ki vele (közbe meg ő volt) beírta az időpontokat a munkafolyamathoz és neki a kövi műszak munkájának egy részét is el kellett végeznie.


Ez által nem tudott pihenni kicsit, amíg nem jön be a nagyobb munka.


Én mondtam neki miért, nem beszél a főnökkel szembe, hogy ne csesszen ki vele (mondta már korábban de csak azért is.)



----------


És most az van, ha nem a többség mellett állok ki akkor engem támadnak be legközelebb.


xar érzés, mert voltam már kiközösítve, és ezért utálok csapatba dolgozni...



2021. jan. 26. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit túltolod ezt az összeesküvéselméletet. Ennyire nem bonyolult egy munkahely vagy te vagy egy hatalmi zseni
2021. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

*ellene és nem ellenem bocsi, hidd el ez a helyzett.


A kolléga már menni akar a másik műszakba, mert nem bírja.

2021. jan. 26. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Én mondtam neki miért, nem beszél a főnökkel szembe, hogy ne csesszen ki vele (mondta már korábban de csak azért is.)


Ez a mondat mit jelent?


Vagy mondjuk, hogy 8 embert csipkedett már ki?

2021. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én se értem teljesen, de az lejön, hogy a főnököd egy elmebeteg. próbálj te is lelépni onnan, ha alkalom adódik.
2021. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozna ilyen kreténekkel a radai rosseb. Megint nem a munka a lényeg, hanem egymás csesztetése meg a pénisz méregetés. Nyomorult banda az ilyen.
2021. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!