Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az állatvédők miért csak a...

Az állatvédők miért csak a vadászokat támadják állandóan mikor a horgászok is ugyanazt csinálják csak a halakkal?

Figyelt kérdés
Vagy egy hal élete nem annyira fontos?
2018. máj. 7. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A horgaszok jelentos resze visszaengedi a halat. A horgaszok nem 1000 kilometerrol, agyuval vegzik ki a halat, eselyt se adva nekik.
2018. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanúgy megölik és megeszik a halakat mint a vadászok a vadakat.
2018. máj. 7. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én egyik esetben sem értem az állatvédőket hogy miért folynak beleba vad- és halgazdálkodásba, amennyiben nem konkrét illegális és csonkításos, szigorúan értelmezett kínzásról van szó.
2018. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A horgászok a mások kutyáját, macskáját, akváriumi halát békén hagyják. A vadászok a a kutyára, macskára lőnek.

Konkrét eset:

A vadász a szárcsa kilövésért kap egy marék lőszert. A vadász kilőtte a szárcsát, ami az Internet vezetéken ült. Egy országrész Internet nélkül maradt. A kárt a szolgáltatónak sem térítette meg senki.

(Egyes felmérések szerint a kifogott és visszaengedett halaknak is csak kis része marad életben)

2018. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Ha a kutyádat nem pórázon sétáltatod

mondjuk a budai hegyekben egy széles

Ösvényen eltávolodik tőled,úgymond előre szalad,akkor a vadászf#sz kilőheti.Nem vadászott a kutya,de ez a törvény.Mert vadászhatott volna.Sajnos nem egy házikedvenc végezte így a földi életét.

2018. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

4-es linkeld már be hol történt ilyen eset mert ilyen esetről nem hallottam.

Ennek olyan kamu szaga van mint néhány itt említett kutyakilövéses esetnek.

Most pedig kérdezőnek válaszolok, ha Semjén vadászat helyett horgászna akkor a horgászokat támadnák.

Most pedig komolyan válaszolok

1. A halat nem tekintik állatnak itt is bizonyította egy állatvédő.

2. Mert nem tudják/akarják megérteni az ok okozati tényezőket és mindenféle netes propagandát bevesznek.

2018. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
A halászhajókat támadják, bár azt abszolút meg is értem - nagyon durva számban szedik ki a halakat, a hálóba ragadt, "felesleges" állatokat hagyják elpusztulni, elsodorják a tengerfenék növényvilágát, korallokat, satöbbi saöbbi...
2018. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es hiába linkelgetsz nekem mindent azt amit képzelegtél nem láttam köztük.
2018. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!