Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme ilyen módon...

Van értelme ilyen módon állást keresni?

Figyelt kérdés

E-mailben érdeklődni adott cégnél, intézménynél, hogy van - e betöltetlen állás?

Vagy ez hülyeség?


2021. jan. 28. 11:17
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Oh, nana.

En random helyekre irtam, ahol nem lattam allashirdetest sehol, de tenyleg sehol.

Irtam egy kb 10 soros e-mailt, es ra par napja jott a valasz, hogy persze, szivesen talalkoznanak velem.

(Eü reszleg)

2021. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van értelme szerintem is.
2021. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is adtam már be úgy, hogy érdeklődtem van-e az általam érdekelt témakörben nyitott gyakornoki pozíciójuk. Fel is hívtak, interjúztam is, viszont a profilomnak megfelelő munkakörük nem volt, de ez már más tészta.
2021. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, van értelme.
2021. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szerintem is jó ötlet. Kifejezetten szeretik a cégek, ha pozi nélkül jelzed, hogy szívesen dolgoznál ott. Sőt, sok esetben ha nem pozira keresnek embert, hanem fordítva, mert mondjuk van olyan speciális tudásod, nekik is jobban megéri egy még kiaknázatlan lehetőség.
2021. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így találtam állást egy multinál (pénzügy-számvitel). Nem volt állásuk meghirdetve, de rájuk írtam. Igaz, eltelt kb. 10 hónap, mire interjúzni hívtak (közben már máshol dolgoztam), de végül a multit választottam.
2021. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!