Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye ennyi ido alatt fel...

Ugye ennyi ido alatt fel lehet keszulni interjura??

Figyelt kérdés
10 perce beszeltuk meg a hetfo 11 orat. Junior konyvelo pozicio, multinal, angol szakmai, excel, szakmai dolgok kellenek. Eddig gyakornokkent dolgoztam masik cegnel ugyanezen a teruleten, multinal, az excelnel csak a legalapabbakat hasznaltam, angolt tobbet. Szakmai dolgoknal... hat nem tudom, mire szamitsak 😥
2021. jan. 28. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha zavaros, kicsit ideges vagyok.
2021. jan. 28. 16:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg is mondták, hogy konkrétan ezekből készülj fel? Vagy csak te gondolod ezt?

Ha nem mondták meg, akkor ne készülj.

Mivel már van gyakornoki tapasztalatod az adott területen, akkor nem igazán kellhet több excel tudás. Arra ott van a beépített súgó. :)


Ha meg azt mondták, hogy szakmai témakörökből készülj, és ezt konkretizálták is, akkor persze, egy hétvége elég rá bőven, hogy átnézd.


Szerintem semmiképp se gondold túl, vagy fogd fel úgy mint egy vizsga.

2021. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondta a HR-es, hogy nagyjabol hogy fog kinezni. Cegrol bemutatot tart, meseljek magamrol, aztan teszt (valoszinuleg angol es excel - ezt mondta), vegul egy szakmai beszelgetes a teruleten dolgozokkal.
2021. jan. 28. 16:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Es mi van, ha szakmai kerdeseknel nagyon beegek? 😥
2021. jan. 28. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr nyugodj meg.


Mivel van már tapasztalatod, nem lesz gond. Ha olyat kérdeznek esetleg amit nem tudsz, még mindig megpróbálhatod kitalálni, jobb mintha csak néznél, vagy bemondod hogy nem tudod. :)

2021. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beégsz, legfeljebb nem ott fogsz dolgozni. Nem katasztrófa. Ha úgy indulsz neki, hogy legfeljebb az interjúzást gyakorlod, talán nem leszel olyan ideges, hogy beégj.
2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nagyon be tudnál égni. Tanultad, végzettséged, tapasztalatod is van már, szóval kérdeznek, válaszolsz, beszélsz róla. Mint mondtam, sima teszt, nem pedig egy vizsga. Ha bizonytalan vagy, nézd át azokat a dolgokat, amikkel a gyakornoki pozícióban is foglalkoztál.

Nekem egy két évvel ezelőtt íródott szakdolgozatról kellett részletesen beszélnem például.

Mivel pályakezdő-szerű vagy, azért nem tudnak olyan mélyreható szakmai kérdéseket feltenni.


Nézd át ha gondolod, de első sorban nyugodj meg. Rosszabb, ha túlizgulod. :)

2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi, most mar kicsit jobb allapotban vgagyok :D
2021. jan. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!