Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így milyen lehetőségek vannak...

Így milyen lehetőségek vannak sofőrködésre?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok, úgy alakult, hogy a következő félévben péntekenként szabad vagyok. Nagyon szeretek vezetni, ha tehetném állandóan autóznék. Éppen ezért gondoltam arra, hogy kereshetnék egy ilyen részmunkaidős (nem biztos, hogy ez a jó szó) munkát, ahol heti 1 napot dolgozhatnék.

Szerintetek hol lehetne ilyenre lehetőség? Akár futárként, akár ilyen személyi sofőrként vagy akárhogy. Ha autóhoz van köze nekem úgyis tetszene minden szerintem.

B kategóriás jogosítványom van, idén nyáron lesz 4 éves. Illetve fontos hozzá tenni, hogy Somogy megyében keresnék (Budapesten valószínűleg több a lehetőség, de "sajnos" nem ott élek).

Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. jan. 29. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Futársághoz nem kell előképzettség csak legyél talpraesett és legyen x évnél több vezetési tapasztalatod. Nem látom akadályát miért ne lehetnél
2021. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A futárszolgálatoknál lehet ilyet, hogy csak heti 1 nap?
2021. jan. 29. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!