Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni a sofőrködésbe?

Érdemes belevágni a sofőrködésbe?

Figyelt kérdés
B kategóriám van, 3,5 tonnás furgonokkal járok elég sokat, de már elegem van a mostani cégemből (építőipar), szeretek vezetni, régi álmom a teherautó vezetés így váltanék sofőrködésre inkább. A tervem hogy megcsinálom a C-t, Gki-t, PÁV-ot. Végig járom a szamárlétrát csak kapjak munkát, úgyhogy egyenlőre azon agyalok nehogy kidobott pénz legyen és tapasztalat nélkül ne vegyenek fel sehova.

2019. júl. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sofőrhiány is van, vannak kezdő cégek is. szóval ilyen szempontból nem lesz kidobott pénz. más kérdés, hogy fogod-e hosszútávon bírni, vagy arra is azt mondod, hogy mégsem az, amire számítottál.
2019. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz uton lenni, szeretsz vezetni, vilagot latni es tudnal egy kamionban elni akkor erdemes
2019. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felejtsétek már el ti agyhalottak ezt az idióta "kamionban élni" dumát... nem csak uniózás létezik bzdmeg... Aki minden hétvégén otthon van az hol él a kamionban? Olyan is van aki minden nap hazamegy. Az vajon mennyire él a kamionban? És az is sofőrködés -.-


Szerintem itt magyarországon nem nagyon éri meg, ez a nép egy undorító velejéig romlott nép (a felső réteg), aki olyan kapzsi fsszopó hogy még csak nem is kell bipsinek lenni, utálnak fizetni, mindig valamihez kötik a pénzed, vagy km-hez, vagy kanyarhoz, vagy üzemanyaghoz, vagy a hold állásához .... olyan céggel még itthon nem találkoztam aki azt mondta hogy ennyi az annyi.


Ha nem vagy annyira rápörögve a pénzre, és nem bánod hogy pár 10 ezer ugrik havonta a semmire, ami mondjuk még így is 500 feletti fizetést jelent, akkor nyugodtan csináld itthon. De én alig 3 éve kamionozok, de már úgy vagyok vele hogy undorom van ettől az országtól, inkább felköltözök valahova mosonmagyaróvár környékére és átjárok ausztriába akár hetelőzni, mert ott legalább annyi az annyi amennyi, ráadásul létezik 13 meg 14. havi fizetés is.

2019. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munkát kapsz, pénzt már nem biztos. A mai árufuvarozás olyan, mint az építőipar a 90-es évek elején.

A 3-as válaszadóval teljes mértékben egyetértek.

2019. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!