Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon rossz a munkahelyi...

Ha nagyon rossz a munkahelyi legkör, maradnátok? A pénz viszont nagyon jó

Figyelt kérdés
Mindenki utálja a másikat, megy a kibeszélés egymás háta mögött, bunkóak és flegmák mindenki mindenkivel. Megy hogy hol lehet kiturni a másikat.

2021. jan. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Milyen jellegű munka?Team-ben kell együtt dolgoznotok, vagy egymástól függetlenül, mindneki a saját dolgát csinálja?
2021. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgatnám azokat, akiket utálok, és maradnék.
2021. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Együtt kell teamben
2021. jan. 29. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire lenne szörnyű és én hogy bírnám. Ha ugyan rossz, de kibírható és nem befolyásolja a munkán kívüli életem (tehát nem az van, hogy annyira rossz, hogy folyton szar kedvem van tőle és még otthon se tudom félretenni ezt) és nincs jobb, akkor ideiglenesen maradnék, de folyamatosan keresném a lehetőségeket. Ha borzalmas az egész és engem is megvisel, akkor nem érdekelne, ha máshol kevesebbet kapnék, akkor is váltanék, annyit nem ér.
2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja. Ha tudják magukat azért moderálni nagyjából, akkor adnék még neki esélyt. Viszont ha fojtogató a légkör, már egy kedves mosolyért is ölnek a szemükkel, gyomyorideggel járok be, akkor nincs az a pénz, amiért vállaljam. Cseszhetem a pénzem, ha az egészségem rámegy, aztán vihetem a terapeutának / magándokiknak.
2021. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
* gyomorideggel
2021. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyen dolgoztam egy multinál. És ott is teamben kellett dolgozni, a fizetés nagyon jó volt, cafeteria is volt, de ennyi szemét embert egy cégen belül még nem láttam, és mind a mi csoportunkban (könyvelés).

Jól írja 4-es, hogy mikor érdemes még esélyt adni, és mikor kell lépni.

Nekem akkor jött el az idő, amikor egyik reggel sírva ébredtem. (Illetve felébredtem, kitisztult a fejem, és tudatosult, hogy menni kell a munkahelyre, akkor elkezdtem sírni, majdnem 40 évesen) Ez volt az a pont, amikor úgy döntöttem, felmondok.

(N/46)

2021. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!