Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emiatt rossz szemmel nézhet...

Emiatt rossz szemmel nézhet rám a fönököm?

Figyelt kérdés
Néhány napja megosztottam facebookon egy motorozással kapcsolatos bejegyzést, és alákommenteltem egy negatív hangvételü véleményt a motorosokkal szemben. Mivel csak néhány hete dokgozom itt, nem tudtam, hogy a főnököm is aktívan motorozik és ezzel őt is sértem. Abban nem vagyok biztos, hogy látta, de csak erre tudok gyanakodni mert azóta csúnyán néz rám és kicsit gorombán beszél velem. Azelőtt kifejetten kedves, jófej volt.

2020. nov. 20. 22:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, milyen és mekkora cégnél dolgozol...


Én főnök vagyok, de eszembe se jutna a beosztottak FB-oldalát kukkolgatni...

2020. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Én is fõnök vagyok és heti rendszerességel figyelem a beosztottjaim bejegyzéseit.
2020. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát pontosan szerintem ezért nem kellene mindenféle témát meg hozzászólákat megosztani. Nem feltétlen hiszem h direkt kukkolta, én is látom, hogy ha valamelyik ismerősöm hozzám közelebbi témával kapcsolatban posztol vagy ír. Ehhez nem kell 0-24 órában facen lógni, főleg ha ismerősök.
2020. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán, miért jelölted be ismerősnek...??


Kizárt, hogy a beosztottjaimat be- vagy visszajelölném.

2020. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme annak, hogy ez miatt így néz rád, hisz lehet véleményed akármiről. Viszont lehet, hogy ő ezt rossz néven vette, és ez alapján megítél embereket negatívan.
2020. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utólag visszagondolva elég durván fogalmaztam, amire rövid idő alatt további több mint 90 hozzászolás érkezett,(többnyire olyan emberektől akiket nem is ismerek) és zömében mindenki éngem mocskolt. A történet röviden, hogy meghalt egy motoros gyorshajtás miátt, és én azt kommenteltem alá, hogy minden motoros ezt érdemelné és legalább lenne szervdonor a rászorulóknak. Természetesen megbántam és hamarosan eltávolitottam a bejegyzést.
2020. nov. 20. 23:53
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Örülj hogy még van munkád.
2020. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"és én azt kommenteltem alá, hogy minden motoros ezt érdemelné és legalább lenne szervdonor a rászorulóknak"

Értem. Így már más. XD

Szerintem itt már ha haragszik rád nem azért haragudhat, mert a motorosokat szidod, hanem mert eléggé erősen rosszindulatú voltál. Ez sokkal több okot ad arra, hogy haragudjon rád.

2020. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyen megnyilvánulás még azoknál is kiveri a biztosítékot akik nem motoroznak

mi lenne ha a gyereked motorozna és valaki azt mondaná hogy bárcsak megdöglene mert ez a hobbija?

2020. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rájött, hogy a szellemi képességeid erősen közelítenek a nullához. Te MINDEN motorosról írtál, nem csak a gyorshajtókról... Rosszindulatú vagy és még gondolkozni sem tudsz. Teljesen érthető, ha ezután csak beosztottként kezel. Ő is gondolhatja ám rólad, hogy a munkás csak a munkára való, aztán jó lesz szervdonornak...


(Amúgy itt a 10 főre jutó főnökök száma 2? :D Vicces ez a gyk.)

2020. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!