Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen pszichés zavar egy...

Ez milyen pszichés zavar egy főnök részéről?

Figyelt kérdés

Szeret az alkalmazottak helyett dolgozni. Pl. Van hogy kinyomja a munkát a délutáni váltásban levő kollégának vagy kolléganőnek mire jön. A délutáni munkások más munka mellett dolgoznak nálunk és kevesebb munkáért,tudásért több pénzt kapnak. De nem csak nekik nyomja ki az egyik kollégának sokáig szinte semmit se kellett csinálni csak nyomás hatására kezdte el "dolgoztatni".Múltkor az ő kezéből is kivett valamit akkor odaraktam neki én is a befejezett folyamat adminisztrálását.Ha megint kinyom mindent a délutániaknak hagyok én is többet délelőttről akkor aut us megcsinálhatja ha jól esik neki.Ne már 2-3 munkás dolgozzon másik 2-3 helyett.

Az új jótékonyság nem nyitott betegszabadságot rendesen fizeti a beteg kollégákat ami szép gesztus lenne de olyat is megtámogat ezzel aki majd él a dologgal és félő megint elfelejt najd dolgozni. Idegesítő ez a lágyság,lazaság,nem törődömsėg .Természetesen női vezetőről van szó aki egyben a tulajdonos is.Alapjában véve nő párti vagyok de vezetőnek, főnöknek nem sok nő alkalmas. Volt aki közel egy évig nem tudott valamiket meg csinálni de jó volt úgy is mivel ő megcsinálta vagy mások megcsináltak és érdekes módon később 1 hónap alatt megtanulta,belejött a folyamatba a kolléga. Az ilyen dolgok tolerálása beteges hozzáállás.


2021. jan. 31. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan iq fighterek dolgoznak ott, mint te is vagy, akkor bizony elkél a segítség.
2021. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Téged ez pontosan miért zavar? Délutános műszaknak nincs köze hozzád, most az a bajod, hogy más embereknek jobb mint neked?
2021. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kinyomja a munkát? Mit jelent?
2021. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as megcsinálja mások helyett
2021. jan. 31. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Baszkikam, ha en vagyok a tulajdonos, es elvezem, hogy nem csak ott rohadok, ha mar bent vagyok, akkor kinyomom, akarmi is legyen az.
2021. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!