Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeret a főnök?

Nem szeret a főnök?

Figyelt kérdés

Hozzám alig jön be. Másokhoz sokkal többször bemegy, naponta legalább, hozzám meg hetente egyszer ha nagyon szükséges. Miért csinálja ezt? Nem vagyok neki szimpatikus? Nem szívesen lát engem?

L/24


2021. jan. 25. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeret.
2021. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont az a gond, hogy nagyon szorongsz, és ez látszik, emiatt nem megy oda sűrűn.
2021. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért szeretne? Munkahely, dolgozni kell, nem szeretni egymást! Egyébként nem ismerünk, honnan tudnánk? Egy irodába nem megy oda? A gyártósorra ...?...
2021. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Irodába. Most a “szeret” alatt én se azt értettem, hogy mint egy barátot vagy családtagot stb. szeressen. De nem mondtam neki soha semmi rosszat, nem voltam vele tiszteletlen, nem beszéltem ki, és akkor nem tudom mi baja velem.
2021. jan. 25. 12:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit közvetlenebb, nyitottabb.
2021. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2021. jan. 25. 12:23
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Nincs semmi baja veled.Lehet nem annyira vagy neki szimpatikus,van ilyen.Nem is azért megyünk dolgozni hogy szimpizzünk.Igen,az is lehet hogy zárkózottnak tűnsz és emiatt nem közelít vagy mert új vagy és nem ismer még.Úgy legyél nyitottabb hogy beszélgess ebédidőben a többiekkel,legyél mosolygósabb stb...Ha nem vagy olyan barátkozós akkor pedig ne műmájer vigyorokat ejts mert az meg olyan színdarabos.Add magad és kész
2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan munkahely, aminek a nagy része a jópofizásból áll, akkor nem aggódnék. Sajnos én ezt tanultam, hogyha nem szeret a főnök, akkor mindenbe bele fog kötni, jobbik esetben udvarias lesz és korrekt, de valami mondvacsinált ürüggyel lapátra fog tenni
2021. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszont tényleg van olyan, aki ha nem bír akkor is képes visszafognia magát, és max elkerül
2021. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit az önbecsüléseden kéne javítanod.


Hülyeség ebből azt következtetni, hogy nem szeret. Azok vonnak le ilyen következtetéseke, akiknek alacsony az önértékelésük.


Valószínű szorosabb kapcsolatba van a többiekkel, mint veled. Ennyi. Mert te talán nem nagyon kezdeményezel vele beszélgetést, nem igaz?


Ha én lennék az a főnök és így viselkednék, annak valószínű nem az lenne az oka, hogy téged kevésbé szeretlek, hanem inkább olyasmi, hogy jobban el vagyok a többiekkel. Ennek több oka is lehet, pl mert a többiekkel közvetlenebb a beszélgetés, jobbak a témák, jó humoruk van, vagy jó ötleteik, közvetlenebbek, jobban hasonlít a stílusuk ...stb

2021. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!