Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen árufeltöltőként dolgozni?

Milyen árufeltöltőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Mostani helyzetben nem nagyon tudok dolgozni..ugye ahogy sokan mások . Auchanban milyen árufeltöltőként dolgozni? Tudom tudom hogy nem kapok ceges kocsit 1 m fizetest szoval ezt mellőzzétek légyszives 😊 komoly válaszokat kérnék..és nem arra vagyok kiváncsi hogy a bunkó főnők beszol az mindenhol igyvan..

2021. febr. 1. 12:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát nem egy leányálom, nekem elhiheted. (Dolgoztam benne)
2021. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy leányálom. Fárasztó, elég monoton is, a kollégák is többségében kiégett emberek, akik ottragadtak ki tudja hány éve már.
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar, vagyis én nagyon nem szerettem diákként. Mondjuk én elég kényes is vagyok. A nap végére csak bedőltem az ágyba és aludtam, sajogtak a lábaim, nem volt kellemes.
2021. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki lehet birni 4-5 hónapig amedidg tényleg leülepszik ez az egész virus?
2021. febr. 1. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi kibírható talán. Évekig semmiképp.
2021. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez az egy lehetőséged van elhelyezkedni, és kell a pénz, akkor a munkanélküliségnél jobb. Pár hónapot szerintem kibírsz majd, és közben is kereshetsz mást.
2021. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Tescoban voltam, hát a belem is kihajtották kevés fizuért, állandó ember hiány volt, amit kértek azt meg kb lehetetlenség volt igényesen megcsinálni. Éjszakás voltam még évekkel ezelőtt, az annyiban volt jobb, mint nappal, hogy nem cseszegettek a vásárlók, szépen lehetett haladni, középre lehetett szemetelni, aztán ha végeztem ráértem összeszedni.

Na de nappal.... egy szélmalomharc az egész leigazítasz egy oszlopot és 5 perc múlva már össze van cseszve, állandóan kérdeznek, hol van ez vagy az, mindenkinek útban vagy, közben meg még az osztályvezető is a nyakadon van, hogy miért nem haladsz, mert most jött áru és kell neki a hely, miért nincs kiforgatva a raktár.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor más után kell pakolnod, mert rossz helyre töltötte ki az árut, mert képtelen elolvasni és értelmezni az árucímkét.

2021. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Iszonyú monoton és van, hogy le is vonják a kárt ha esetleg okozol valamit. Például a borospolcokat én nem szerettem tölteni.

Kollégám két üveg bort véletlen összekoccintott és széttört mind a kettő. Valami 6 ezret le is vontak neki.

2021. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!