Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnél kéklámpás testületné...

Szeretnél kéklámpás testületnél dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert én igen, csak alkalmatlan vagyok rá. Pedig rendőr nagyon szívesen lennék, vagy mentős, tűzoltó. Nem tudom miért nem nőttem ki belőle, bár teherautósofőr vagyok szóval a "kamionos" sikerült, sajnálom, hogy csak az és mindig ha meglátok vagy meghallok egy szirénát kicsit megkönnyezem, arra gondolva én is lehetnék ott, mehetnék segíteni.


Engem a fizetés hidegen hagy, furcsálták a munkáltatók, hogy interjún azt kérdeztem, hogy lehet a kamerát vagy mondjuk lehet-e saját rádiót betenni. Fizut mindig ők mondták, pedig nem vagyok gazdag sosem voltam olyan is volt, hogy utolsó pár napon száraz zsemlét mikróztam meg teát csináltam. Mondjuk az már elmúlt, csak mesélem, hogy hidegen hagy a fizetés, meg más fizetése is, tudjak fürödni meg aludni és legyen net ami a legfontosabb mert youtube annélkül nem megy. Ezek vannak már, igazán nekem a "több" az, hogy kékeknél dolgozzak csak az soha nem valósulhat meg.


Ezért gondoltam megkérdem a gyakorikérdések "népét" hogy mi a helyzet e téren.



2021. febr. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem fizetnek eleget, így nem.
2021. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendőrnek tanulok.
2021. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KárpátokGéniusza válasza:
65%

A szomszéd kertje mindig zöldebb :)


Annyira nem jó a rendőrnek. Vezénylés van, ami kerek viszik ami szögletes görgetik, kevés helyen van annyi tahó paraszt együtt mint a rendőrség állományában (talán még a honvédség is jobb). Közterületi járőrként kibasznak a városba egész nap járhatsz, még szarni sincs hova elmenni.


Nyomozónak talán. De nem aranyélet az sem!


Én meg kamionon gondolkodtam, nemzetközi lenne érdekes de valószínűleg pánikolnék egyedül, belföldit tudnék talán elképzelni.


De méginkább gazdasági- vagy külügyminiszter lennék :D

2021. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemzetközi jobb, belföld az xar, tudom.. keskeny utak, idióta helyek, de legalább én itthon alszok.
2021. febr. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!