Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El vállalnátok ezt a munkát? ...

El vállalnátok ezt a munkát? Havi fix 150 ezer,+jatt.

Figyelt kérdés

Heti szinten 10-15000ft jatt.

Munka jellege:Kaja futár céges autóval.

Hétfőtől-Péntekig 8:00-16:30 ig.

Szombaton 8:00-12:30 ig.

Állítólag csak annyi lenne a dolgom hogy a megadott címre ki szállítsam az étel,kártyás fizetés esetén terminállon le húzni a kártyát meg nyugtát adni,vagy ugye készpénzt átt venni.

Vidéki városban kell futárkodni.

Rendes szerződéssel foglalkoztatnának.

Eddig egy nő csinálta ezt a munkát.

Én fiúnak mondanám magamat.

Szerintetek?



2021. febr. 2. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert a többszörösét keresem. Érted már, hogy miért idiótaság idegeneket kérdezni erről? Ha szükséged van a pénzre, másra meg nincs lehetőség, akkor fogadd el.
2021. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a te döntésed. Mindenkinek más az a munka amit elvállalna. Ha nagyon sürgősen kell a pénz akkor vállald el, jól hangzik, hogy céges autót adnak, szóval ennyi költséggel is kevesebb lenne számodra.

Most amúgy is nagy a kereslet az ilyenekre, szóval ha tetszik akkor kezd el hamar. Nem ebből leszel milliárdos az biztos, de nem rossz, ha szükséges. (képzettség sem kell hozzá csak jogsi, gondolom az meg van)

2021. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha ilyen helyesírással is kellesz nekik, jó suttyó cég lehet...
2021. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

3

Futárkodásnál nagyon fontos a helyesírás, ami egyébként nem is volt annyira rossz.

2021. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Van más lehetőséged vagy nincs?


A 150ezer+jatt az kereken 150+jattal több, mint a nulla forint, amit munka nélkül keresnél, te tudod, szükséged van-e rá vagy van-e, aki eltartson és finanszírozza az életed.

2021. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#1

Értem és köszönöm szépen.

2021. febr. 2. 17:19
 7/18 A kérdező kommentje:

#2

Igen van jogsi,sofőr voltam és sokat jártam külföldre szóval rutinom az meg van.

Köszöntem szépen.

2021. febr. 2. 17:22
 8/18 A kérdező kommentje:

#3

Tipikus magyar mentalitás,ne haragudj,legközelebb jobban figyelek.

2021. febr. 2. 17:23
 9/18 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm szépen.

2021. febr. 2. 17:23
 10/18 A kérdező kommentje:

#5

Sajnos itt a környéken nincs sok,főleg mostani helyzetben.

Később majd biztosan lesz jobb is,most tanulom az idegen nyelvet és neki kezdek a kamionos jogsinak is,ezekután már csak találok egy jobban fizető állást.

Köszöntem szépen.

2021. febr. 2. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!