Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy azért akarok...

Normális hogy azért akarok felmondani egy munkahelyen mert túl sok korombeli csinos nő dolgozik ott? 26F

Figyelt kérdés
Mindig sikertelen voltam párkeresés terén (elég ronda vagyok, stb), emiatt nagyon frusztrál hogy minden nap olyan korombeli nőkkel vagyok körülvéve akikről tudom hogy semmibe vesznek mint férfit és soha nem lenne náluk esélyem sem. Nem akarom hogy teljesen rámenjen erre a mentális egészségem, már igy is elég önbizalomhiányos és depressziós vagyok. Sajnos előzetesen nem tudtam ezt hogy ennyi fiatal nővel fogok együtt dolgozni meg hogy ennyire fog engem zavarni (nem régen kezdtem ezen a helyen, amúgy a munka sem tetszik és a fizetés is elég gyenge)
2021. febr. 2. 21:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#7

Nyilván de az elég sokatmondó hogy más férfival simán beszélgetnek ha épp nincs tennivaló míg neked vissza sem köszönnek.

2021. febr. 2. 21:22
 12/28 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#12

Nem, mi köze ennek az én kérdésemhez?

2021. febr. 2. 21:27
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
nézd, nem lehet, hoyg azért nem beszélgetnek veled, mert A) olyan búvab.szott képed van, hogy messziről süt rólad a "ne gyere ide beszélgetni mert éppen önsajnáltatásban vagyok, hogy senki nem jön ide velem beszélgetni", B) ahányszor valaki hozzádszól, te azonnal rányomulsz, már meg is tervezted az esküvőt és a gyermekeitek számát?
2021. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
19%
Csajozz be inkább, hidd el menne.
2021. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy menne. Ezt a kérdést az a férfi sztereotípia tette fel, aki állandóan panaszkodik, hogy nincs nő, akit be tudna fűzni, de magán és a hozzáállásán nem hajlandó változtatni (ezért inkább otthagyja a munkahelyét is). Először magát és az egészséges önképét kell rendbe rakni, addig ne is rontsa el más életét egy esetleges kapcsolattal.
2021. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szerinted ha 26 éves koromig nem jött össze akkor mégis mennyi esély van rá? :D
2021. febr. 2. 22:00
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha tönkre teszed a saját életed minden területen, mert nem vagy képes összeszedni magad, és megoldani az önértékelési gondjaidat, és mindenkit utálsz, mert nem fogadnak el, amikor magad is utálod, akkor mennyi esély van, hogy bármi jobb legyen?

Azért gondolkozz el, hogy ennyin jár az eszed a munkahelyeden, hogy a csinos nők nem veled beszélnek...

2021. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
Sem 26, sem 66 évesen nem késő rendbe tenni az önértékelésed. Az viszont kizárólag a te felelősséged, ha nem teszed, és várod helyette a mennyei mannát, hátha hirtelen minden megoldódik.
2021. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16%
De milyen önértékelést tegyek rendbe? Én tudom magamról hogy ronda vagyok és nem kellek egy nőnek sem, ezt bizonyítják a tények is. Hiába hitetném el magammal hogy jól nézek ki, attól az még nem lenne igaz.
2021. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!