Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legrosszabb munkája?

Figyelt kérdés

Én a nyáron árufeltöltőként tevékenykedem, és már az első nap nyilvánvaló volt, hogy ez lesz életem legrosszabb munkahelye. Ha nem tudnám, hol a vége, már biztosan felmondtam volna.

Ugye munkaerőhiány miatt 3 ember munkáját végzem egyedül, az elvárások magasak, közben a fizetés nem valami nagy szám. Már első héten sikerült magamra haragítani a főnököket, mert próbáltam valami emberséges beosztást kérni, közben meg azzal érveltek, hogy ők jogilag megtehetik, hogy 6 napot egymás után beosztanak. Nekem nem büdös a munka, de jól esne, ha esetleg figyelembe vennék, hogy nekem a munkán kívül is van életem, és szeretném, ha lenne időm másra is.

Egyetlen pozitívum, hogy fejlődik a kitartásom, szorgalmam és időbeosztási képességem.


2019. júl. 17. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Curver
2019. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és a Lukács fürdő
2019. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Extra pici fehernemü boltban lettem volna elado es a körülmenyek: csak öltözöfülkeben ehetsz (szerintem egö es megalazo is), ha napi egy vasarlo is van csak, akkor sem ülhetsz le egyszersem egesz nap, telefon tilos, magyaran az eleted a kollegad csak szoval ha vele nem jössz ki neked annyi.


Szoval en megköszöntem màr ekkor a lehetöseget a probanapra, kb addig "dolgoztam"mig ezeket elmondtàk

2019. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb az amikor asztalos segéd voltam,nagy vagy sok rendelés volt akkor ki kellet válogatni a fákat, aztán be kellet hordani őket (nem rövid léceket) szét vágni méretre 1 nap,aztán átt hordani a másik helyre ahol 1 napig gyalultam, stb...

Nagy por a maszk és a szemüveg ér valamit de ugyan úgy nap végére piros lett a szemem és amikor az orromat fújtam mindig por jött ki belőle, meg kellet szakani például mikor a vizes fát egyik helyről a másikra kellet vinnem, bár voltak jobb napok is, de ezt a munkát soha többet nem fogom csinálni, meghagyom másnak és inkább megyek az ikeába, igaz csak 10 évig lesz használható a szekrény mert utána magától meg hajlik a polc vagy össze dől de engem nem érdekel, majd veszek újat, ez a munka nem nekem való, inkább nyáron úszómester vagyok télen pedig kamionos.

2019. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és le ülni is max a szünetben lehetett ami 15-20 perc ha el húztam meg egyszer el tudtam menni wc-re 10 percre.
2019. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Húsüzemben robotoltam kábé fél évet. Nem volt elviselhetetlenül rossz, de az eddigi munkahelyeim közül onnan menekültem volna a leginkább.

Sötét volt, hideg, büdös és monoton, plusz az éjszakai műszakokat se viseltem túl jól. Sokszor ott is előfordult, hogy két ember munkáját végeztették egyvalakivel.

Ettől függetlenül csináltam a legjobb tudásom szerint, és legalább a kollégák nagy részével jól kijöttem, de nagyon megkönnyebbültem, mikor végre továbbállhattam egy másik munkahelyre.


25/F

2019. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Étteremben, napi 14-16 órákat nyomtan le.

Annyi munka volt egész nap, hogy még leülni se volt idő, vagy egy korty vizet inni.

Néha a vendég maradékát ettük a konyhán, amit visszahozott a pincér, mert az pont kéznél volt.

De még így is lefogytam 3 hónap alatt 12 kilót.

2019. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"... közben meg azzal érveltek, hogy ők jogilag megtehetik, hogy 6 napot egymás után beosztanak." Sőt, jogilag ettől még sokkal többet is megtehetnek. Például beírnak 8 egymás utáni napra, amiből három 12 órázás, kettő délután, kettő délelőtt, egy pedig köztes. Majd ez után kiadnak 1 pihenőt, és folytatod a sorozatot. Kollégád meg végig pihen, mert neki veled ellentétben jár a szabadnap fekete pénteken is. Nekem sikerült ezt átélnem a kereskedelemben, mint műszaki eladó.


A legrosszabb munkám is ehhez a céghez köthető. Hivatalosan csemege-sajt eladó voltam, nem hivatalosan meg én töltöttem a pultot, szolgáltam ki a vevőket, selejteztem, mosogattam, mentem át más osztályokra segíteni, netán kamiont szedni... Volt olyan nap, mikor 8 eltérő munkakört láttam el, és 10 percet ha voltam a saját részemen. Persze a kollégák egy része sorstárs volt ebben.

2019. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Monoton betanított csomagolói meló éjszakai műszakban meg összevissza beosztásban túlórákkal minimálbérért.


Szinte 5 percenként a faliórát lestem közben, hogy mikor lesz vége - rettenetesen lassan telt az idő és mindig ugyanazt a mozdulatsort csinálni tiszta hányinger volt, rém unalmas és lélekölő! Robotnak és nem gondolkodó, kreatív embernek való az ilyesmi!


Szerintem ennél nincs rosszabb.

2019. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Altatóorvos rezidens. Nincs is szeb annál, mint mikor hajnal kettőkor csörög a telefon, kimászol az ágyból, és valamelyik kolléga közli, hogy valahol egy beteg szájából ömlik a vér, vagy éppen behoztak egy hasonszúrt hajléktalant és jó lenne ha elvinném CT-be utána meg megyünk műtőbe.
2019. júl. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!