Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely munkák, szakterületek...

MrPifta kérdése:

Mely munkák, szakterületek vannak, ahol belefér a viszonylag sok hiba?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, volt türelmem elvégezni a főiskolát, hogy villamosmérnök legyek. Csak a szakmában dolgoztam eddig, de nem egy helyen ,mert több helyen megkértek, keressek más helyet magamnak, túl sokat hibázok, túl sokszor vagyok figyelmetlen, rontok el dolgokat. Ez soha nem is fog változni.

De merre mehetnék, ahol kevésbé fontos, hogy minden flottul menjen, ahol nem kell minden nap bizonyítanom, hogy én vagyok a legjobb (pedig egy utolsó senki vagyok).



2021. febr. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsétterem?
2021. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Patikus, rendőr, postás, futár, eladó.


Ezeknél a munkáknál elég, ha a nagy a pofád, bármennyit hibázhatsz.

2021. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Politikus
2021. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudnád rá szoktatni magad a precizségre? Kisebb kihívásnak tűnik mint egy villamosmérnök bsc megszerzése... Ráadásul pont az egyik leg piacképesebb diploma amivel nagyon sok fele lehet orientálódni.
2021. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere programozni, valószínűleg valamennyire tudsz is villamosmérnökként. Nem vicc, én sem voltam jó mérnök, nem vagyok precíz, de itt annyi teszt van, hogy azonnal látom, ha benéztem valamit és azonnal javítom is. Programozóként jó vagyok, itt szeretnek, nekem is sokkal jobb. Ha eddig is programoztál, akkor nem tudom. Az extrém szétszortság és dolgozz rajta valahogy.
2021. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!