Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted magad kiszolgáltatva...

Érezted magad kiszolgáltatva munkakeresés közben, vagy állásinterjún?

Figyelt kérdés
Nem furcsa? Vagy van valóság alapja?

2021. febr. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha nem állásból keresel másikat, akkor ugye nagyon kell a munka, természetes, hogy kiszolgáltatottnak érzed magad.


Szerencsére már jóideje nem így vagyok, de volt olyan időszaka az életemnek, amikor átéltem ezt.

2021. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb állásinterjún így éreztem magam. Azért, mert az interjúztatók többnyire tényleg azt gondolják (vagy csak olyan légkört teremtenek), hogy ők megtisztelnek téged azzal hogy ott lehetsz. Holott nem, egyenlő felek vagytok.
2021. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen régebben. Aztán megtanultam kinyitni a pofámat, és a külcsínre sem adok annyira, mivelhogy egyszer sem tiszteltek meg azzal, hogy adjanak a formalitásra.

Elmondják az igényeiket, aztán én is az enyémeket.

Egyből megszűnt a kiszolgáltatottság érzés.

És abszolút nem mondanám hogy ettől sikertelenebb lenne a felvétel.

2021. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valóságalapja, főleg akkor, amikor egy fekete öves, 100 éve abban a pozícióban lévő okos, értelmes emberrel szemben vagy, de akkor is, amikor egy nagyképű valakivel beszélsz.
2021. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére engem keresni szoktak, nem én keresrk munkát, így soha nem érzem magam kellemetlenül.
2021. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy éreztem magam.
2021. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, mennyire keresett ember vagy, es mennyi tartalekod van (itt nem a konkret forintertek szamit, hanem hogy a szokasos eletviteledhez kepest mennyi). Tegnap adtam be a felmondasomat, ha nem lenne egyeb bevetelem (van), es nem birnam ki 5+ evig azt is, hogy nem keresek semmit, akkor talan aggodnek. Foleg, hogy fejlesztoket mindenhol keresnek, meg most is. Ha talalok valamit, ami megtetszik, nem fogom kiszolgaltatottnak erezni magamat interjun, mert miert? (utobbi 2-3 munkahelyemen nekik tobb szukseguk volt ram, mint nekem rajuk)

Persze kezdokent masok az eroviszonyok, es akkor is, ha alberletet vagy hitelt/gyerektartast kell fizetni.

2021. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiszolgáltatva nem, csak felb.szva🤣

Volt olyan elbeszélgetés ahol kb látszott a főnökökön hogy kb maguk sem tudjak mit akarnak. Ne legyél idős, de ne legyenek céljaid, de lehet amaz lenne jó..es ott elottem kezdtek el variálni, felidegeltek teljesen. Gondoltam magamba mi a fenének hívnak embereket be , ha még sajat maguk sem talalták ki mit akarnak. Máshol szintén inkabb idegesítő volt hogy személyiséget érintő kerdeseket tettek fel, de nem ilyet h pontossagot vagy hasonlokat letesztelnének ami kell a munkához,neem ám hanem valami okossagot. A végén mar felidegelt, mert biomérnökkent fermentorokkal kellett volna dolgozni, na most ahhoz hogy jött hogy mi az a tulajdonság amit nem szeretek magamba nem tudom. Szóval idegesítő volt mert total pályakezdő voltam, kellett volna munka tapasztalatszerzesnek de nem könnyítették meg. Ha azt mondták volna figyi kezdő vagy kössz hagyjuk az egeszet megértem. De rámegy a fel napom ilyen hülyeségekre..

A masik okos kérdés a nem baj ha monoton - e a munka? Ekkor már volt szakmai tapasztalatom meg mas területen is tapasztalatom.Mondom nekem ez nem monoton. Dolgoztam teljesen mas területen emberekkel, na az borzalmas volt, de nem hiszik el, nyomják a mantrát hogy ez monoton..mondom jó akkor legyen.

2021. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!