Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más fiatalnak is nehéz boldogu...

Más fiatalnak is nehéz boldogulnia vagy csak én vagyok iylen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

25 éves leszek, van értségim: emelt töri is ! meg egy OKJ szakmám.

Volt két okj amit elkezdtem, de krízis helyzet-lelki válság miatt egyet abbahagytam a másikat meg nemsokára, mert egyszerűen nem tudok tanulni! Akarok de nem tudok, mást ami meg érdekel elsőre megjegyzem... Voltam pár állásinterjún de semmi, ha a jövőmre gondolok frusztrált leszek aggódom. Nem piszkos nekem a munka diáknét dolgoztam gyárban. De sz utóbbi időszakban nagyon enervált vagyok, itthon is kérdezik mi a baj de amikor módom nem értik: belül lelkileg elfáradtam. Nyomás alatt szétforgácsolódom.

Egyébként művész beállítottságú, filozofikus lakat vagyok.



2021. febr. 8. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Hasonló cipőben járok.
Boldogulok.
17 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nézem menni az elírás, bocsi :S
2021. febr. 8. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szedd össze magad. Filozofikus alkat nem baj, de azzal megélni nem nagyon lehet. Tűzz ki reális célokat aztán hajrá!
2021. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Huhh, nem semmi zagyvaság lett ez. Vagy ez alap lenne?!
2021. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Csak hinni kell magadban. Gondolj motiváló dolgokra, és egyszerűen tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért vagy hálás az életben.Bármi lehet az. Ez már alapból motivál. A másik, hogy szerintem vezess naplót. Ez lehet, hogy hülyeség, de ha kiadod az érzelmeidet a gondolataidat, amit másnak nem mondasz el, hidd el beválik. Csak idő kell hozzá, és ha majd sikerül évek múlva láthatod, mennyit változott az önbizalmad meg minden.


Sok sikert :)

2021. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A harmadik válaszoló vagyok. Még annyi, hogy nem csak te vagy szerencsétlen.Minden embernek vannak problémái, nehézségei. Csak ez a dolog olyan, amit az emberek általában nem mutatnak ki. Légy erős és küzd le a problémákat!
2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a napló jó ötlet! :)
2021. febr. 9. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Most így februárra nekem úgy tűnik nagyon kikészültek az emberek. Érdekes módon januárban az egyedül élő barátaink voltak maguk alatt, most a párkapcsolatban élő meg az otthon lakók vannak kikészülve.
2021. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!