Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire lenne bunkó dolog...

Ez mennyire lenne bunkó dolog vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Szóval van talán egy fix állásom aminél el van intézve a felvételi kérelem, meg az orvosi időpont is amit az a nő intézett nekem amikor voltam nála interjún. Akkor tök normális volt de bármikor válaszoltam neki smsben vagy hívásban olyan lekezelő volt pedig szerettem volna, meg útvonala is kedvező de hölgy stílusától már rendesen félek. Pedig tudom, hogy ennek nem kéne tényezőnek lennie. Viszont holnap lesz egy interjúm és akikkel beszéltem ők tényleg kedvesek voltak és normálisan beszéltek velem. ÉS ez olyan munka amit jobban csinálnák mint az előzőt de biztosan csak holnap tudhatom. A fix munkára még egy hetet várnom kell mert akkor kaptam dátumot. De van ezen kívül még egy munka ami vár rám. A lekezelő stílus miatt teljesen kiábrándultam ebből a munkából. Csak egy kis gond van, hogy nem találom amit felírtam papírra hogy holnap mikor mehetek interjúra de a számok meg vannak csak nem tudom melyik az mert ma hívtak 4-en. Itthon is azt akarják, hogy oda menjek ahol már fix de ha a holnapi sikerül és az is fix lesz akkor mi tévő legyek? Úgy nagyjából meg van az idő de biztosra szeretnék menni. Szerintetek ez bunkó dolog lenne ha végül máshova mennék dolgozni pedig itt sok mindent elintézett a nő? Fizetésben a holnapi lenne több talán kicsivel. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

2021. febr. 11. 21:27
1 2 3
 1/21 Banna97 ***** válasza:

Szerintem nem lenne bunkó dolog akkor, ha időben szólnál neki, hogy köszönöd szépen a lehetőséget és a sok segítséget, de találtál egy kedvezőbb, jobb ajánlatot.


Hidd el nem te leszel az első és az utolsó sem, aki nem a legelső helyen helyezkedett el, hanem több vasat tartott a tűzben.


Szerintem mindenképpen olyan helyre menj dolgozni, ahol úgy érzed jobb a légkör és jobban is éreznéd magad.

2021. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad tegnap is, akkor valahogy kevesebb volt a hiba a kérdésben.
2021. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.Szólnék neki mindenképp előtte!


2.Most írtam ebben először, az lehet véletlen ha hasonló de most írtam ide először.ha nem hiszed el annyi baj legyen.:)

2021. febr. 11. 22:19
 4/21 A kérdező kommentje:
2.Ja és ha nem a kérdésemhez írsz hasznos választ inkább ne írj.:)
2021. febr. 11. 22:21
 5/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Ha ez nem te voltál, akkor szerintem vedd fel a kapcsolatot a kérdezővel. Lehet, hogy ugyanarról a helyről van szó, mert ugyanezt írta szinte.

2021. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5.Akkor tényleg ez lehet.

De ő párhónapja munkanélküli én csak pár hete vagyok az.

De az hogy a hölgy lekezelő az máshol is előforfulhat:)

Nálam meg nem 2 műszakos a munka.

Szóval sok külömbség van, nem kell mindjárt az első hasonló kommentet kimásolni meg minden. Nyugi én tényleg most írok először munkahely ktémában.

2021. febr. 11. 22:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Na de abban segítsetek, hogy hogy hívhatám fel holnap a munkahelyet mert én hülye elfelejtettem felírni pedig gondoltam megjegyzem de nem. Csak hívtak vagy 4-en ma és fogalmam sincs melyik lenne az..Nem szeretnék mindegyikhez beszólni hogy elnézést ez a xy munkahelyet hívom interjú miatt?" mert elég ciknek érzem főleg ha az egyik az a másik munkahely lenne.
2021. febr. 11. 22:30
 8/21 A kérdező kommentje:

5..amúgy írtam neki és nem ugyanaz a munka.

csak nála is van egy lekezelő asszonyság :D...

2021. febr. 11. 22:31
 9/21 anonim ***** válasza:
De ki ez a no? Mennyire lenne kozod hozza, mikor ott dolgozol? Nem mindegy.
2021. febr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9.azért nem..

nekem nem, neked lehet az.

sok közöm lenne, főleg hogy ő intézett mindent.

2021. febr. 12. 02:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!