Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek szokás odaadni a felmond...

Kinek szokás odaadni a felmondást?

Figyelt kérdés
Gondolom a közvetlen főnökömnek szólok először, és akkor oda is adom a felmondásomat neki? Vagy kinek kell adni? Nem csináltam még ilyet, nem tudom hogy kell. Köszönöm!

2021. febr. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Cégtől függ, hogy milyen a szerkezeti felépítése. Ha van személyügyi vagy HR osztály, akkor ott, ha nincs, akkor a közvetlen főnöködnek, ha nem neki kell, akkor pedig mondja, hogy kinek add oda.
2021. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a főnökömnek szóljak először? Nincs hr osztály, bérszámfejtők vannak, akik a szerződésekkel foglalkoznak.
2021. febr. 12. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A közvetlen felettesednek mindenképp illik szólni, igen.
2021. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek. Ne menj be dolgozni, 3 nap utan kirugnak
2021. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen felettesnek szóltam, hogy itt akarom hagyni a céget, közös megegyezéssel.
2021. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Add oda a főnöködnek közvetlen. Nem kell beszarinak lenni.

Én is ezt csináltam annó. Próbaidőn volta, közbe jelentkeztem máshova is, egyszer napoközbe csörgött a telefon, hogy mehetek a másik helyre, én meg aznap mondtam a főnöknek, hogy én akkor holnap már nem jövök. ennyi

2021. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!