Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudhatom melyik szinten...

Honnan tudhatom melyik szinten vagyok szakmailag?

Figyelt kérdés
A koràbbi főnökömmel nem volt felhőtlen a viszonyunk. Mikor èrtèkelés volt, akkor azt mondta, hogy a munkàmmal elègedett, ha tehetné, akkor kettő szintet is emelne, de mivel nem lehet, ezért csak egyet emel. Igazàból, akkor nem is vàltoztatott semmit, meg azóta az útjaink is elváltak. Az egyik srác a munkahelyen neheztelt azèrt, mert szakmailag èn jobban értèkelve lettem, mint ő, holott nem is, meg azóta már sok vìz lefolyt, hogy én azon az osztályon tevékenykedtem, ahol a főnökasszony van. Viszont a srác még neheztel ràm emiatt is, mikor feladatot ad, akkor kezdőként kezel. Èn akàrhol voltam próbáltam a munkámra koncentrálni, aztán a pletykákból sem hagytak ki az emberek, mikor segìtenem kellett másoknak, akkor azon a napon megjegyeztèk, aztàn el is felejtettèk. Amennyi helyzettel talàlkoztam màr a munkàm során, tanàcsadónak biztos megàllnàm a helyem. Ha nem vagyok kezdő, a konfliktusok megoldására specializálódtam az évek soràn, a fejlődèsre törekszem a munkàm során, akkor mièrt kezelnek az emberek kezdő szinten? Kezdő kifejezès=kivetnivalót hagy maga utàn. Melyik szint az, ahol reálisan látjàk az emberek màsok èrtèkeit, tulajdonsàgait, a munkában elfoglalt feladat és szerepköreit?
2021. febr. 14. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Főnökasszony embereinek is mindig minden bajuk van, amit másra vetìtenek ki.
2021. febr. 14. 20:36
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy akit tényleg most hívnak be az utcáról, annak nagyobb az önbizalma, mint aki az éveit számolja a munkahelyen.
2021. febr. 14. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hasznos lenne, ha leírnád, mi a munkád. Illetve, nem egészen értem, ha azt mondta a főnököd, hogy elégedett a munkáddal, és ha lehetne 2 szintet is előreléptetne, miért érzed, hogy nem értékelnek kellőképpen? Az a srác, akit úgy érzed hogy neheztel rád, ő lett az új főnököd, és úgy érzed túl könnyű feladatokat ad? Ne haragudj de így nem egészen érthető mi zavar, mi a problémád...
2021. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!