Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verbálisan bántalmazó, ordítoz...

Verbálisan bántalmazó, ordítozó vezetőt hol lehetne feljelenteni? Tűrhetetlen már a viselkedése. Azt hiszi a bolond, hogy neki hatalma van.

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
sajnos?hát ha ez járna büntetésül akkor nem sajnos.isten őrizz hogy ilyen aránytalan szarságokat hozzál törvénynek.
2021. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Nekem volt több ilyen ordítozó főnököm is. Az a módszerem, hogy amint ordítani kezd, leb...ok neki egyet," szóval egyből ütsz aha.ez aztán arányos.(már nem azért ez kb olyan hogy valaki beszól és egyből leütöd minden szó nélkül,ez a hiperagressziónak a legteteje ilyen ősemberi szint)ahelyett hogy mondanád pl hogy ne üvöltözzön.

6 os a fönöknek van hatalma azért főnök ettől független ne éljen vissza vele.

"Aztán felmondasz és új melót keresel." ja ha felmondasz akkor mintha mi se történt volna meg pofán se vágtad?vagy ezzel azt hiszed meguszod a történetet?megsugom a cégnek megvan a lakcimed pl.szóval meg is tudnak találni.

" Természetesen már nem dolgozom egyik helyen sem, de mégiscsak óriási különbség van aközött, hogy megalázva, vesztesként kullogsz el valahonnan" ja igy egy agresszorként kullogsz el ahelyett hogy szóba elintézted volna.

2021. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
Hogy vergődik a sok kis veréb. Igen, pofán vágom, aki ordibál velem. Igen, persze, te rögtön futnál a rendőrséghez, mert egy frájer csicska vagy, aki még visszaütni sem képes. A valóságban összepisálnád magad, és fogalmad sem lenne, mit kell csinálni. Még a helyzetet elképzelni sem tudod, csak hőbörögsz itt, hogy úúú te így hívnád a rendőrt meg úgy elvitetnél. Vitetnél a nagy brét vitetnél, nyüszítenél a tyúkszaros életedért a padlón, mint az összes többi. Aztán névtelenül pampognál valami fórumon, hogy valaki cirógassa meg a kis lelked, hogy igen, te vagy a kifinomult és magasabb rendű, persze persze. Kis túlkompenzáló csíra, azt sem fogod fel, hogy nem ok nélkül ütöttem meg ezeket, hanem mert ordibáltak és sértegettek, amit nem tűrök el.
2021. febr. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Kis túlkompenzáló csíra, azt sem fogod fel, hogy nem ok nélkül ütöttem meg ezeket, hanem mert ordibáltak és sértegettek, amit nem tűrök el."


Biztos,hogy nem lett volna más lehetőséged,mint megütni?

2021. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24: Kedves békegalamb lelkű barátom, amikor valaki vörös fejjel ordítva "szemét köcsög", "faszjancsi", "senkiházi" és hasonló szavakat használ, ott milyen egyéb kommunikációs módszert látsz célravezetőnek, mint bepofozni az illetőt az esztergapad alá?


Kérjem meg szépen, hogy ne beszéljen így? Adjak neki virágot? Sírjam el magam? Vagy kérjek bocsánatot?


Nem, így velem nem beszél senki. És aki itt veri a nyálát, hogy én milyen "erőszakos" vagyok, az egy retardált idióta. Erőszakos akkor lennék, ha én ordítanék, vagy ok nélkül pofozkodnék.

2021. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ok.És azt tudni,hogy miért beszélt veled így?
2021. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

25: Mindenáron döntőbíró akarsz lenni? Azért, mert mindenkivel így beszélt, így ordibált. Szarért-hugyért dolgoztunk neki, a legtöbbünknek nem volt választása, vagy ez, vagy mehet a híd alá. Azt hitte a kis huszonéves csutka, hogy ő itt a jani, mert apuci beültette a cégbe. Az ominózus esetben konkrétan a csudálatos szervezése miatt állt a munka, mert addig fillérbaszóskodott meg spórolgatott, hogy szétesett a technológiai sor. A legolcsóbb gépek, a legolcsóbb anyagok, a legszarabb körülmények, csarnok beázik, biztosíték elmegy, bejelentve senki, de azért tegyünk csodát. Oké, teszünk, de megköszönni kéne, nem anyázva ránk rontani, ha végül valami nem stimmel. Egy ostoba kis tacskó volt, helyre lett téve.


Egy másik, korábbi alkalommal azért vertem össze a főnököt, mert belerúgott egy kutyába. Szó szerint összeszarta magát az első pofon után. Sajnos nem dobhattam bele a hulladékaprítóba, pedig azt kellett volna. De nem volt elég erős a motorja hozzá.

2021. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít néha,hogy emberek úgy avatkoznak bele mások dolgába,hogy nem tudnak részleteket.Ezért voltam rá kíváncsi,köszönöm,hogy leírtad.Pl.rám morgó,támadó kutyába lehet én is belerúgnék.De ha tudod,hogy csak úgy belerúgott mert éppen az volt útban,az megint más.

Az első esetben még az is lehet,hogy ez kellett a főnöknek,hogy valaki eképpen helyre rakja.Ezt békegalamb lelkemmel mondom.

2021. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!