Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan állítsam le folyton...

Hogyan állítsam le folyton okoskodó, kötözködő kolléganőmet, anélkül, hogy bunkónak tűnjek?

Figyelt kérdés
Már gyomorfájásom van, ha meglátom, mert mindenre letorkolóan reagál. Sajnos, míg ki nem ismertem, közelebb engedtem magamhoz bizalmilag, mint kellett volna.Nem tűnt bunkónak, de nagyot koppantam.Nem akarok összeveszni vele, de a szándékos otrombaságot nem tudom elviselni, sem elengedni a fülem mellett. Ha nem szólok neki, attól tartok, még jobban elpimaszodik. Ő 67 éves, én 53.

2013. márc. 9. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg, nem tudja-e mennyi a nők nyugdíjkorhatára ma Magyarországon?
2013. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még valami: ha fogcsikorgatva hallgatok, gyávaság, vagy ésszerű, bizonyos határig?
2013. márc. 9. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Miket mond a kolléganő?

Valamilyen szinten szerintem nem rossz, ha nem szólsz neki semmit, csak egy "köszönjük Emese" szintű arckifejezéssel lereagálod. Viszont nem tudom mennyire bicskanyitogató az illető, hisz ha túllép egy határon akkor nem árt valamit visszaszólni neki.

2013. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem annyira a szövege a bicskanyitogató, hanem a stílusa, Ő a tökély, én meg a debil: szerinte.Egyszer-párszor már lealázták, de lepereg róla.Lehet, hogy én leszek a következő, aki helyreteszi. ha megsértődik, i'm sorry.
2013. márc. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!