Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak,ha a kollégám...

Mit csináljak,ha a kollégám folyton basztat a darabszám miatt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám,aki folyton basztat,hogy kevés a darabszámom,kevés dobozzal vagyok kész és mindennap tesz erre megjegyzést,pedig nem műszakvezető,csak sima kolléga.Hogy tudnám normális hangnemben megmondani,hogy ne basztasson már vele?

2021. febr. 17. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Megmondod neki, hogy a főnököd dolga a munkád értékelése, nem az övé. Úgyhogy kapja be ..... :-))) a dobozaidat.
2021. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ha arra van ideje hogy azt számolgassa te hogyan haladsz akkor ő nem a munkával van elfoglalva.
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Amikor beszól h kevés a doboz darabszám húzd a fejébe az egyik dobozt: ,,nesze itt a darabszám bm!,,🤣🤣🤣
2021. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pont igy!


Amúgy ja! Mond neki, hogy van ideje számolgatni a nagy munkájában!?


Oltsad lefele, mert fejedre nő!


Én azokat a kollégákat szeretem, akik szarnak bele a darabszámba! Van akivel remekül egyezünk ebben. Ma is. 3an ültünk, megbeszéltük, hogy franc se fog túlteljesíteni. Még kevés is lett. Kit érdekel. Néha mi is lehetünk kevesek. :D Mert általában 100%... jók a darabszámok ahol most vagyunk és mindig csinálok magamnak szabadidőt munka közben. Na meg műszak vége előtt min. fél órával már nem szándékozom dolgozni. Úgyhogy úgy osztom be a sietséget. Mi vagyunk a teszt csoport, igy a dbszámok is elég jók. Régi csoportomban beszarás volt teljesíteni még a 90%-ot is. Ott a 80 is má hu de jó volt. Ott meg má azért szartunk bele. :D

2021. febr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd egyszer össze magad , nyomd le és után basztasd te is.
2021. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos van az a gyökér, aki addig nem nyugszik, amíg meg nem tudja, meddig lehet téged felhúzni.


Életemben talán 2 ilyen volt, mindkettőnél az vált be, hogy leüvöltöttem a fejét. Az második ráadásul nő volt. Nem bántam meg egyiket sem, előbbi még az iskolában volt és soha többé nem piszkált, a csaj meg azóta tudja, hogy velem vigyáznia kell, és tudunk együtt dolgozni, jóformán barátok vagyunk.


Lehetőleg mások jelenlétében kell, ha egyébként csendes vagy, mindenki a másikra fog furán nézni, hogy miért kellett szegényt (téged) így kiborítani.

"Mi a lóf@tszért nem tudsz magaddal foglalkozni, mit kell a másikat basztatni, nincs jobb dolgod?" Vagy valami ilyesmi, de a lényeg, hogy nincs k...anyja, meg semmi ránézve sértő, csak jó hangosan magadat védd meg, nem baj, ha a főnök hallja, sőt. És ne fokozd, ha odamegy a főnök és rákérdez, mondd, hogy már semmi, elintézted. Ha ezek után se hagy békén, akkor lehet segítséget kérni a főnöktől. Ha a munkatársad kérdezi, hogy most meg mi bajod van akkor meg mondd, meg hogy eleged van belőle hogy baszogat, keressen mást magának.

2021. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Minket is folyton csesztetnek ezzel, de minket a vezető, de csak ha szar napja van.

Pedig le merném fogadni, ti sem, ahogy mi sem darabszámban kapjuk /kapjátok a fizetéseteket.

Ahol én vagyok kolleginávak pl gyakran szar a gép ami nem a mi hibánk, de ma kivételesen jó volt, simán hoztuk még többet is. Mond neki ne dumáljon.

2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!