Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találjak a lakásomhoz...

Hogy találjak a lakásomhoz közel munkahelyet ahol lehet ülőmunkát végezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkát keresek nem sok sikerrel.

Legtöbb munkahely nagyon messze volt ahova én nem tudnék beérni, főleg ha reggel 6 órás vagy 5:30-as kezdések vannak mindenhol általában és 1 és fél órás utakkal nehézkes lenne nekem, mert többször teszteltem és épphogy beérnék ezért necces ilyen messzi utakat elvállalni.

Oldalakon kevés munka van a kerületemben sajnos.

Sok helyre jelentkeztem de nem nagyon van munka.

Van egy általánosom és egy szakmunkás bizonyítványom.

Az álmom igazából, hogy ülőmunkát vállaljak de gondolom egy szakmunkás ilyet nehezen talál, ezek inkább irodai munkák nem, vagy van más amihez ülni kell?

Egész életemben csak állómunkát csináltam amibe belefáradtam és szeretnék ülőmunkát is kipróbálni.

Szerintetek van esélyem ilyen munkát találni ami viszonylag közel van és ülő munka?

Leginkább betanított munkákat nézek, gépkezelők, csomagoló, egyszerű megtanulható munkák amikhez nem várnak el érettségit.

Ti tudtok esetleg ilyen munkát Budapesten?

Bárhol kerestem eddig mind álló munka volt, nagy szerencsém lenne ha találnék valahol ülő munkát, mert nagyon nem szoktam bírni az állást napi 8 órában főleg hogy párszor ájulás közeli állapotban vagyok és már kezd sárgulni a látóterem de mindig kibírom.

Ezért is lenne jó ülőmunkában.

Esetleg valami ötlet, hol keressek ilyen munkákat ha van egyáltalán?



2021. febr. 17. 23:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam egy helyen ahol sok feladatnál lehetett ülni és sajnos nem mentem mert azt mondtam máshol találtam állást de szerintetek megpróbáljak visszamenni és megkérdezni hátha van még munka esetleg? Régebben visszamentem egy helyre és simán visszavettek hátha itt is de nem tudom
2021. febr. 18. 00:01
 2/14 A kérdező kommentje:
ez ráadásul csak 10 percre volt tőlem szinte villamossal meg is lepődtem milyen gyorsan ott van..én hülye meg ott hagytam.
2021. febr. 18. 00:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza kérdezd meg, hátha van hely.
2021. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3.ez lesz.

de azért találtam pár munkát ahol egy műszakos rend van az talán kibírható még, 2 műszak nekem sok azért.

Ritka sajnos az 1 műszak is álló vagy ülő de ritka.

Pedig ez lenne a tökéletes ha egy műszakos lenne, talán ülő munka.:)

nagyok az elvárásaim vagy még belefér? :D

2021. febr. 18. 00:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz ilyen munkát akkor nem nagyok, ha nem találsz, akkor sajnos nagyok. Ráadásul pont a covid alatt keresel...
2021. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.hát igen covid.

de ettől független szoktak azért interjúra hivni engem.

most tekintsünk el a covidtól azért :D. már mindenhol az folyik.

2021. febr. 18. 00:17
 7/14 A kérdező kommentje:

5.amúgy szoktam találni, csak kérdés hogy visszahívnak e.

mert ez álom lenne.

2021. febr. 18. 00:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak betanított munkák, amit engednek ülve is végezni. Irodai munkát biztosan nem fogsz találni. Egyébként mi a szakmád? Abban nem lehet elhelyezkedni?
2021. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8.a hely ahova jelentkezhetek nagyon messze van és kizárt hogy időben odaérjek és ott csak 3 műszak van ami nekem kilőve.

formacikk-gyártó,nem annyira ismert mert mikor indult a szakma akkor mi ilyen próbaosztály voltunk ebben a szakmában úgymond 2013ban úgymond.

Meg ehhez általában várnak nagy tudású gépmesteri tudást, különféle gépek ismerete, amit én már nem tudok milyen gépeken tevékenykedtünk meg ilyenek.

Én leginkább sorjázáshoz értettem az kifejezetten ülőmunka volt, kár hogy ezt így magában nem találok sehol pedig ehhez kifejezetten értek. Legtöbbször sorjázni küldtek, először még a szó is fura volt de a végére már kész mester voltam benne.:)

2021. febr. 18. 01:38
 10/14 A kérdező kommentje:

8.és tudnál mondani pár ilyen munkát?

nem sok jut eszembe

2021. febr. 18. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!