Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a külvilágban több ember...

Ha a külvilágban több ember bìzik bennem, támogat, viszont a munkahelyemen csak pár emberre számìthatok, akkor veszett az ügy?

Figyelt kérdés
A munkámmal nincs gond, ezt a főnöksèg is megerősìtette. Papìron rögzìtve van különböző dàtumokkal, hogy a a csapat rèszét kèpezem, beilleszkedtem a munkahelyre. A profitban gazdag időszakok az èn nevemhez is köthetők. Nem csak az enyèmhez, de èn is szerepet játszottam ebben. Az emberek napi szinten támadnak, holott a munkámon kìvül, nem nagyon jut időm velük foglalkozni. Mindig bekem kell bizonyìtanom, mindig nekem kell jó körülményeket megteremtenem, màsok meg lejárató kampányokkal is boldogan èrvènyesülnek. Ebből elég. Hogyan mèltànyolnàk nekem azokat az időszakokat, amiket munka helyett ràm fordìtottak? Kifizetik ezt nekem?
2021. febr. 17. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi van?
2021. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Melyik rèsze az a mondanivalómnak, amit nem tudtál èrtelmezni?
2021. febr. 17. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez most mi ez?
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nèzőpont kèrdèse, hogy minek tekinted. Tehát, aki nem kèrdèssel vàlaszol a kèrdésemre, az nyugodtan ìrjon. ;)
2021. febr. 17. 18:25
 5/14 anonim ***** válasza:

"Az emberek napi szinten támadnak, holott a munkámon kìvül, nem nagyon jut időm velük foglalkozni"

??? munkaidőn kívül miért foglalkoznál a munkatársaiddal? vagy a munkáddal? én sem értem mi a kárdés amúgy


"Hogyan mèltànyolnàk nekem azokat az időszakokat, amiket munka helyett ràm fordìtottak? Kifizetik ezt nekem?"

?????? tehát munkaidőben téged baszogatnak, és te ezért pénzt akarsz kapni??

2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A kamerarendszer àltal rögzìtett felvèteleket elkérek bemutatásra, ami szemlèlteti, hogy nem naplopókènt vagyok nyilvàntartva. Elhìvok nyìlt bemutatóra egy munkaügyis, hogy felvàzoljam neki, hogy milyen akadályokba ütköznek az emberek, ha a munkàjukkal foglalkoznak.
2021. febr. 17. 18:34
 7/14 A kérdező kommentje:
*munkaügyist
2021. febr. 17. 18:36
 8/14 anonim ***** válasza:
ez valami elbaszott google translate? vagy csak nem tudsz lényegretörően fogalmazni? mert ezzel egy kérdésre se válaszoltál
2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt most nekem van elsőbbsègem kèrdès feltevèse cèljàból. Aki válaszol az alap kèrdèsre, azt èrtèkelem.
2021. febr. 17. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első kommentemben erre céloztam, amit a 8-as kérdezett. Hogy mi van??? És még neked áll feljebb. Veled van gond. Utálnak. Menj máshová dolgozni. De előbb pszichológushoz.
2021. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!