Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férfiak miért versengenek,...

A férfiak miért versengenek, hogy ki tudja letekerni a kupakot?

Figyelt kérdés

Megkértem az egyik férfi kollégámat, hogy tudna e segíteni, mert nem tudtam kinyitni egy üveget. Évek óta nem volt használva, beszáradt és nem tudtam letekerni a kupakját. Ezt hallották a többiek is, és az egyik rögtön átvette az üveget, hogy na majd ő kinyitja. Nem ment neki, és akkor egy másik átvette tőle, hogy na majd akkor ő.... neki se ment, és végül akit eredetileg megkértem, ő elvitte és valami gép segítségével kinyitotta. De hogy úgy versengtek, mintha bármit is jelentene ki nyitja ki. Ez csak egy kupak volt... minden férfi ilyen? Máshol is versengenek azért, ki nyisson ki valamit?

L/24


2021. febr. 22. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A versengés teljesen természetesen a hím egyedek között. Ez az állatvilágban is megfigyelhető.
2021. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Imponálni szerettek volna neked.

2. Egymást előtt vágtak volna fel, hogy ő az erősebb, mert ő tudta kinyitni.

3. Semmi háttere nincs, csak úgy gondolták hátha ők le tuják szedni, ha az előző nem.

2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Partiba akartak vágni
2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, amikor anyám nem tudja letekerni a befőttes üvegről a fedőt, és még nekem is kisebb erőlködésbe kerül XD


de minden más esetben marhaságnak találom a versengést

2021. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak imádják a kupakolást, ennyire egyszerű.
2021. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
na megint az irodás l24 újabb kérdése, csak most nem a főnökéről :D
2021. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalomhiány.
2021. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez oszton, eloszor ovodaban tapasztaltam. Szerintem ez inkabb aranyos, vicces.

A nokrol is volna mit megfigyelni, miert beszeljuk ki meg a sajat maganeletunket is, mikor a masik nem volna benne, miert szurjuk hatba egymast, stb.

2021. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért lettem lepontozva 0-ra?

Aki rohan fitogtatni a kézerejét és páratlan férfiúi ügyességét egy nő előtt úgy,hogy nem is őt kérték meg valamire,annak minden rendben az önértékelésével? Mintha ezért punci járna:)


39/F

2021. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9

Szerintem az az önbizalomhiányos, aki fél egy 'versenyben' résztvenni. Teljesen természetes egy baráti körben, hogy megpróbáljuk túlszárnyalni a másikat, bármilyen pitiáner dologról is legyen szó.

2021. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!