Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mikor egy adott osztàlyra voltam kiközvetìtve, akkor a tàrsaimnak a sorsát magamènak tudhattam. Nem azèrt, mert foglalkoztam velük, hanem minden bajukat a környezetükre vetìtettèk ki. Nem volt aki segìtsen lábasokat tölteni? Hàt, a jàtèkos kollèga tehet róla. Ellensèges volt a főnökük? Az osztàlyunkra kellett jönni panaszkodni. Rendesen dolgozik az ember, aztàn másoknak a képeit kell lájkolgatni, hogy mit adtak hozzá a munkahelyi èlethez. Vannak közte, akik tényleg megérdemlik, szavaztam is, de azèrt a munkahely problèmàit nem egy emberre kell kivetìteni. Ha én vagyok a hibàs, mikor dolgozok, akkor legalàbb a prèmiumot ne rakjàk zsebre.
2021. febr. 22. 21:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Összeìrom a sèrelmeket, akkor többet nem fognak hibàztatni semmièrt, meg többet nem skótoskodnak, mert tanulópènz lehet számukra.
2021. febr. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!