Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mi a fr.ncot dolgozz...

Nem tudom mi a fr.ncot dolgozzak meg halálomig?

Figyelt kérdés

Valami hihetetlen módon, én élvezek call centerben dolgozni annak ellenere, hogy utálnim kéne, azonban sajnos nem túl jó a látásom (az egyik szememmel alig latok és nem igazán lehet szemüveggel sem korrigálni...) és az egész napos monitor bámulás miatt folyton kiszárad, viszket, fáj stb. Tehát ilyen irodai-monitor nézős melót nem fogok tudni több évig csinálni.

Na de... kb csak ilyenek vannak mostanában?

Pénztárazás kizárva, én ahhoz nagyon a felhőkben vagyok agyban, folyton rosszul adnék vissza.

Gyárban egy napot dolgoztam, de folyton azt éreztem, hogy megfullaszt a bezártság meg, hogy lényegében minionba néznek csak. Szóval a gyári meló is kizárva.

A legtöbb fizikai munka szintén mivel nő vagyok.

Milyen munkakörök vannak ahol nem kell monitort bámulni, nem gyári és nem kell pénztárazni?



#munka #pénz #Éylet #Tobeornottobe
2021. febr. 23. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is szerettem a call centert, rohadt jó munka volt és jól is kerestem (360 nettó). Szerintem próbálj meg 5 perces szüneteket tartani óránként, call centerekben megengedik az ilyet.
2021. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó. :)

Nekem 50 percenként van 10 perc szünet, de így se bírja a szemem sajnos. :( A napokban lesz új szemüvegem, remélem azzal jobb lesz.

2021. febr. 23. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
De jól hangzik, nekem is hasonló volt, bár mi akkor mentünk szünetre, amikor az előző kettő visszajött. Ez néha 30 percenként 15 perc, néha óránként 15 perc. De WC-re bármikor kimehettünk, én oda is jártam óránként. Ezért jó a call center. :D
2021. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na szerintem ez a szerelem az, ami megér egy szemcseppfüggést.
2021. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első, milyen all centerben kerestél ennyit ??
2021. febr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Közép-Európa egyik legnagyobb használtautókereskedő cégénél.

2021. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!