Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mitől lehet, hogy nem...

Az mitől lehet, hogy nem tudom elviselni, hogy munkahelyen a főnök utasítgat?

Figyelt kérdés

Olyan beállítottságú vagyok, aki nagyon független?


Sosem szerettem ha megmondták mit csináljak, ha alkalmazkodni kellett. Inkább ezért magányos farkas voltam mert jobban feküdt az nekem.


Munkahelyen viszont ezt nem tudom kikerülni.


2021. febr. 23. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Megmondtam már Tamáska, hogy előbb végezd el a 8 általánost és utána saját magad főnöke lehetsz az életed szétcseszésében. Addig viszont még az osztályfőnök dirigál.
2021. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert még nem nőttél fel és éretlen a személyiséged.


UI. a farkasok igen hierarchikusan szervezett csoportban élnek és működnek együtt egymással igen jó hatásfokkal.

2021. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Nem szeretem a hierarchiát és az embereket sem, úgyhogy ez távol áll tőlem.


Egyébként 30 vagyok. De a kor nem számít, attól még az embernek nem kell feladnia önmagát.

2021. febr. 23. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sértődékeny vagy. Mióta van ez?
2021. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Pont ilyen vagyok, mint te. Szerintem alapvetően ez lenne a normális emberi magatartás.
2021. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Kiskori neveltetés kérdése. Lehet, hogy kiskorodban mindenki utasítgatott mindenre, és ezt megutáltad, így jön ki.
2021. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hierarchiában egy a jó, mégpedig az, hogy (legtöbbször, persze vannak kivételek) okkal vagy benne ott, ahol.

Képzeld el az egészségügyet hierarchia nélkül, ahol a segédápoló mondja meg a főorvosnak hogy mit csináljon. Gondolom ha egyszer kórházba kerülnél nem ilyen ellátást akarnál. És olyan házban sem szívesen laknál ahol építkezésen a kőműves belerajzolgat a mérnök tervrajzaiba.

Hierarchia a képzettségy tudás, tapasztalat szerint áll fent. Ha te lent vagy, az azt jelenti hogy aki feljebb van nálad, az sokkal értékesebb (szakmailag).

Érdekes lenne ha a kisebb tudású osztaná az észt😅

2021. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy nem végzem el a dolgokat, de sosem voltam hajlandó beállni a hierarchiába. Én a főnökkkel mindig úgy voltam, hogy te teszed a dolgod, én teszem a dolgom, aztán elleszünk egymás mellet. Nem szeretem a csapatmunkát.
2021. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Én is pont így vagyok. Lelkiismeretes vagyok és mindig elvégzem a munkám. De ennek ellenére mindig okoskodik és beleköt apró dolgokba, mint hogy valakit nem másoltam be az emailbe, vagy a rossz emailjére küldtem az anyagok, vagy amikor véletlen elfelejtem amit kért tőlem ezelőtt kéz hete amikor kb. 30 másodperc alatt felsorolt vagy 20 tennivalót. Ej, a főnökök szörnyetegek tudnak lenni.

2021. febr. 24. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A hierarchiát az a baj a főnök bóhóc jelmezt viselő senkik/ falon kivűl azok/ visszaélnek főnöki mivoltukkal s igen van mikor tobbet engednek meg maguknak. Az ember meg ahogy idősödik mondjuk 30 35 felett egyre kevesebbet bír benyelni ebből. Vannak jó vezetők akik egyenrangú partnerként tekintenek a kollégáikra s nem játszák az Istent. Elég legyen annyi h a dolgozó végezze el rendesen a munkáját amiért fizetik s ennyi legyen is elég. Ne személyeskedjen ne itélkezzen ne bíráljon ne lépje túl a határt azért mert kapott egy posztot. Vegezze a dolgat ő is amit rá osztottak vagy ha cegvezeto tegye meg amit a hataskore megkíván de ne tekintse egyik se alatt valónak az alkalmazottat.
2021. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!