Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként az új női kollégát...

Nőként az új női kollégát hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre megyek. Elég rossz tapasztalatom van nőkkel, mert egy munkahelyem volt csak és hát nem vagyok csúnya lány csinosan is öltöztem mikor ide kerültem és mindenki utált eleinte aztán mikor megismertek megszerettek és el mondták, hogy rosszul ítéltek meg eleinte. Félek az új női közegtől nagyon, de lesznek férfiak is velük könnyen kijövök. Szerintem kedves és nyugodt, csendes lány vagyok de hogyan viselkedjek, hogy hamar befogadjanak?

2021. febr. 23. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi munkahelyemen felmondtam, ott irigyek voltak rám, keresztbe tették nekem, a fonokom meg rám mozdult. Egy élmény volt... :/ De általában velem ellensegesen kezdődik, mert vékony vagyok, és folyton ezzel bsztatnak, hogy miért vagyok ilyen vékony. :S mintha bárkinek köze lenne hozza
2021. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!