Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék dolgozni olyan...

Mit tudnék dolgozni olyan emberként, akinek nem erőssége az önálló munkavégzés?

Figyelt kérdés
Néha jobban át kell beszélnem másokkal, hogy megértsék valami újat, ha az nem szájbarágósan van leírva. Illetve fontos, hogy először megmutassanak nekem valamit, ha az tök új számomra, és ne azt mondják, hogy két bekezdésnyi érthetetlen szösszenet alapján álljak bele valami totál új dologba.

2021. febr. 24. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Valami kis egyszerűt tudnék elvégezni ahol kevés a feladat.

Biztonsági őrnek is mehetsz, és akkor nem kell sok mindent csinálnod.

Vagy valamilyen gyors étterembe pl.: Mekihez krumplit sütni, ilyesmi.

Folyamatosan azt a pár lépést kell követni, tehát gyorsan betanulod, és nem nagyon lehet elrontani. Parkolóőr. Vagy árulhatsz is valamit. Megveszed ebayen olcsón és itt árulod drágábban picit. Sok meló van amivel lehet pénzt keresni és megfelelő lenne neked szerintem. Az más kérdés, hogy mennyire állom munkák.

2021. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Asszisztens pl jó lehetnél
2021. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem kellett még leírás alapján dolgoznom, mindig volt valaki, aki leült mellém, és hetekig mutogatta, mit kell csinálni. Ügyfélszolgálatokon dolgoztam túlnyomórészt.
2021. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ezzel kb. mindenki így van, aki új helyen kezd. Eleinte nekem is nehéz minden, többször rá kell kérdeznem dolgokra, de én ettől még nem érzem magamat csökkent értelmi képességűnek. Mindig jegyzetelek, sőt volt hogy folyamatábrát készítettem (nagyon hálásak voltak érte a munkatársaim), hogy jobban megértsek valamit.

Akkor viszont tényleg gond van, ha már hónapok vagy évek múlva sem alakul ki a rutin, amivel magabiztosan tudod végezni a dolgodat. De sokat ront a dolgon a támogató háttér hiánya. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sok oka lehet, hogy ügyefogyottnak érzed magad.

2021. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyben csapatban dolgozol.
2021. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
honvédség
2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyártósori operátor bármelyik gyárban
2021. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!