Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy végre felvegy...

Mit tegyek, hogy végre felvegyenek egy normál munkaidős állásra?

Figyelt kérdés

Már nagyon el vagyok keseredve, muszáj lenne valamit találnom, de sokszor semmit nem reagálnak hiába jelentkezem.

Nem extra dolgokra gondolok! Takarításra is jelentkeztem, mielőtt írnák, hogy adjam lejjebb.

Kérlek ne bántsátok ígyis nehéz.


2021. febr. 24. 08:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem sokat árultál el magadról, így nehéz segíteni.
2021. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%

Menj fel olyan oldalra, ahol nem írásban van pályáztatás, hanem lehet azonnal telefonálni és menni.

Vagy ahol írják, hogy "azonnali kezdés".

2021. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Vagy ne ragaszkodj a teljes munkaidőhöz, próbálj részidőset, alkalmit is addig, míg nem jön össze.
2021. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

1 Mit kellene magamról leírnom? takarítást is elvállalok vagy bármit , szexuális masszázs és ilyesmire nem jelentkezek azért. Dolgoztam boltban és vendéglátásban és adminisztrátorként is.


2 Olyanokat nem találok ami azonnali. Telefonálni is szoktam annak is az a vége köszönjük majd hívjuk.

2021. febr. 24. 08:25
 5/33 A kérdező kommentje:
3 Részidőseket is nézem, az alkalmi legtöbbször nem jó időben lenne így azokat nem annyira de figyelek nézek mindent. Már mikor keresek merő görcs a gyomrom.
2021. febr. 24. 08:26
 6/33 A kérdező kommentje:
Már én magam is tettem fel hirdetést ,hogy keresek vállalok felsoroltam milyen munkát de nem írtak arra sem.
2021. febr. 24. 08:29
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg személyesen menjél.

Mutass csak pár hirdetést nekünk!

2021. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Pl. elárulhatnád hogy milyen végzettséged és tapasztalatod van és milyen munkát kerestél eddig, hány éves vagy és hol élsz. Hajlandó vagy pl. költözni? stb. Ezek hiányában csak haszontalan tanácsot kapsz.
2021. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Érettségi és vendéglátó eladó.

Ami középfokú végzettséget igényel és nem nagyon specifikus arra mindre jelentkeztem.

Munkatapasztalataim: eladó, pultos, adminisztrátor

28 éves vagyok.Borsod megye, Miskolc környéke ahol keresek.

Költözés nem megoldható, nincs miből.

2021. febr. 24. 08:51
 10/33 A kérdező kommentje:
Hiába van több hirdetés ha nem válaszolnak vagy hajnali kezdés lenne vagy éjszakázás.
2021. febr. 24. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!