Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezek a mondatok h vannak angolúl?

Ezek a mondatok h vannak angolúl?

Figyelt kérdés

Akarom csinálni a blogomat de azt akarom h jó legyen a helyes írás csak az a baj h nekem nagyon nehéz az.


- Hé tesa aggyá má egy slukkot


- Mennyi lesz?


- Hogyér méred a sört?


- Bocsesz öreg moziba vagyok majd hívlak.


- Programozó matematikus a végzetségem.


- Agyunktus vagyok.


- Régen minden jobb volt


- Jó van akkór bedobunk pár csövesgránátot aszt tolhatjuk a rapidot aztán majd felhívom azt a gárét hátha hoz tudodmit aztán majd meglátjuk h a bunyósnál vane bogyó de nem hiszem mer multkor is kiganézta a nyúlüreget.



#angol szlengg
2021. febr. 23. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

OMG! :-DDD


szerintem még dolgozz egy kicsit a magyar helyesíráson..... :-D

2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó volna ha nem a magyar részét fikáznátok én is tudom h nem jó. csak leg alab az angolt akarom jól leírni egy barátom miatt meg a blogomra
2021. febr. 23. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Hey bro, can you give me a joint/cig? (joint=fű cig=sima cigi)

How much will it cost?

For how much money do you mesure the beer?

Sorry dad, I'm at the cinema, I'll call you later.

My degree is Mathematician-Programmist.

I'm an Adjunct.

Everything was better in the old days.

Allright, we'll throw some piped grenade, then get high on rapid, after that I'll call the boss in hopes that he'll bring "you know what", and we'll see if the fighter has some pills, but I don't think so, because last time he cleaned the rabbit poo too.

2021. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul...


Én nem leszek olyan genyó, hogy olyan fordítást írok neked, amivel nevetségessé teszed magad (mivel ellenőrizni nem tudod, nem beszélsz angolul).

De könnyen átverhetnek....

Égés lesz ebbből...

2021. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te blogot vezetsz angolul? Eldobom az agyam..
2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3as ezek nem jók nem elég szlengesek de azér köszi. am tuok angolul csak most fontos h az irás is jó legyen. pl. én is leforditok bármien mondatot csak a szleng még nem nagyon megy. 4es te nem tudsz véletlen angolúl mer akor te is segíthetnél. 3as a mozis mondatnála öreg az nem apát jelent hnem tesát pl. sry bro im inda cinema right no i cal u lata aligata!
2021. febr. 23. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Szerintem (bocsáss meg érte)

Már így is elég informális, amiket írtam. Az "örege" az embernek általában az apja, max így "old man" formában szoktam hallani.

A szleng sem feltétlen arról szól, hogy nem tudunk normálisan leírni szavakat, pl a mondatod így lenne helyes szlenggel: "Sorry bro, I'm in the cinema rn (right now), I'll call u later, aligator."-hiába informális, nem jó, ha hemzseg helyesírási hibáktól😪

2021. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
am pont ezt mondom h szerintem is gaz és rajta vagyok h helyesn irni tudjak és mindig azt erzem h eggy csomót fejlőttem par év alatt de a vissza jelzésekből tudom h még nem jó. csak sajnos én 20 éves korom előtt olvasni is alig tuttam és az angolt is nagy reszt hallasból tanultam
2021. febr. 23. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

A magyart is hallásból tanultad?

Dolgozz rajta még! Itt látod, hogy a mondatok eleje nagybetű, használok ékezeteket, vesszőket, pontokat, írásjeleket. Ismerkedj meg velük!

Amennyiben nem trollkérdés (szerintem amúgy az, láttam egy hasonlót, ami 1 hónapja lett kiírva), sok sikert a helyesírásod javításához!

Angolul pedig tanulj YouTube videókból/nyelvappokból, ha már tanárhoz nem akarsz elmenni és pénzt kiadni a kezedből.

Ugyanakkor megjegyezném, hogy, ha alap szinten állsz, nem ezek a legfontosabb mondatok. Előbb tanuld meg bemutatói magad, jellemezni embereket, színek, tárgyak, állatok nevét, néhány hétköznapi kérdést és azokra a válaszokat és majd utána akarj drogozni és gettóskodni.

2021. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
küldd már el ezt a híres blogodat...
2021. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!