Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy deríthetném ki, hogy a...

Hogy deríthetném ki, hogy a cégben ki keni össze a székletével a falat?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem vicc. Egy 30 fős részlegről lenne szó, és pár hete valaki kb 2 naponta szétkeni a székletével a wc falát, ajtaját.

Ötletem sincs hogy lehetne lebuktatni



2021. febr. 25. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

11

De az meg nem bizonyíték, nem lehetne kirúgni emiatt. Amúgy tudod, hogy milyen drága egy ilyen teszt?

2021. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
*narrátor hang* “A CSI: GYIK helyszínelők mai epizódjában a titokzatos művész után nyomozunk, aki a munkahelyén fekáliájával festette össze az illemhely falát.”
2021. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12

A sorozat mai adásában a szarfantom bűncselekményeiről beszélünk.

2021. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vki elmegy WC-re,te elmész utána,kész. Aki után olyan,az a tettes.
2021. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sulyos mentalis baja van. Lehet szuperkomoly hiperintelligens is. Ki tolt el tobb idot a vecen?

Es meg egy fontos dolog. Ha a sztori igaz, mivel keni szet? Kizart, hogy kezzel. Tortent mar, hogy ne kerdezd, hogy, szaros lett az ujjam, es a szappanos suvickolas semmit nem ert, domestos utan is szarszagu maradt az ujjam. Kizarolag vizben aztatas utan tunik el.

Szoval gumikesztyut visz, vagy hogy? Vecepapirral megfogva csak elkepzelni probalom, nem tunik realisnak.

2021. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Szoval ha ez komoly, olyasmi lehet, mint a vagdosas, vagy kenyszer. Ket hete valami attorte nala a hatarokat? Ki johet szoba?

De ha kiderulne, szerintem tilos megszegyeniteni a tobbiek elott. Valakinek kene bizalmasan kozolni, hogy mi van.

Zarojel. A nizzai kamionos amokfuto is mielott teljesen bekattant elotte otthon szart kent a falra, miutan asszonyt megverte...

2021. febr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán trollkodik valaki. Képzeld el, hogy valaki úgy dolgozik boldogan, hogy előtte összekent mindent szarral. Nagy arc a csávó. :D
2021. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!