Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok cégnél miért van sok...

Sok cégnél miért van sok felesleges irodai dolgozó felvéve ha nagyrészt nincs semmi munkájuk?

Figyelt kérdés

8 órából 6-7-et dolgoznak. Fizikai munkásoknál meg 1 ember végzi 3 munkáját.

Ennyire jól megy a cégeknek a nagy válságban?


2021. febr. 27. 18:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező! Igazad van. A könyvelő ne kapjon fizetést, mert nem dolgozik, csak könyvel; a sebész ne kapjon fizetést, mert nem dolgozik, csak operál; a pilóta ne kapjon fizetést, mert nem dolgozik, csak repülőt vezet! Mielőtt kioktatnál: tudom, hogy az utóbbi kettő nem irodista.

Egyébként nézd meg a naptárad elején lévő négyjegyű számot!

2021. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te is irodai dolgozó. Mi akadályoz?
2021. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Annyira várom a kérdező válaszait...
2021. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Kik, hol? Honnan vagy tanuja?

Szerintem rettentoen el vagy tajolva.

2021. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
A régi időkben avval vádolták az irodistákat, hogy csak ülnek és papírt tologatnak. Ma már egész napos facebookozás-youtubeozás a vád. :)
2021. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%
14: Gyári melósok gyakran az alapján tájékozódnak, amit abban a pár percben látnak, amikor fel kell menniük az irodába elintézni valamit.
2021. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nyilván egy cég felvesz embereket a semmittevésre, mert a cégvezetők szeretnek pénzt bukni...

Az egy dolog hogy te ezeket a dolgokat nem látod át, hogy hogy működik egy cég irodai részlege, ki mit csinál pontosan, de attól még egy cég sem maradt életben, hogy így szórta a pénzt felesleges emberekre.

Mindenki okkal van ott, mindenhová annyi embert vesznek fel, amennyire szükség van a cég működtetéséhez.

Senki nem kap fizetést a két szép szeméért.

De ha nem hiszed el, akkor képezd magad, menj el irodistának, utána nem lesz mi miatt irigykedned másokra.

2021. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
39%
Én is meg tudom erősíteni hogy vannak olyan helyek ahhol tulképp passziánszonzni meg netezni járnak be az emberek, meg néha úgy tesznek mintha csinálnának is valamit. De komolyabb helyeken, pontosabban komolyabb pozíciókban ilyen nincs. Én például egy húzósabb héten korán reggeltől este 10-11ig ülök a laptop előtt, és hétvégén is van hogy melózni kell.
2021. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kb. olyan, mint amikor a vasúti sín mellett nem dolgozik 5 munkás... Mert épp megy a vonat, de mindenki elkönyveli, hogy "azok" nem is dógoznak...
2021. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Vannak irodán dolgozó ismerőseim, ők maguk mondták...
2021. febr. 27. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!