Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki lehet bírni úgy egy életet,...

Ki lehet bírni úgy egy életet, ha minden nap olyan munkát végez az ember, hogy minden perc szenvedés?

Figyelt kérdés
Ráadásul kevés pénzért. Tudom, a továbbtanulás mindig lehetőség, de a kérdésem most nem erre irányul.

2019. máj. 26. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy idő után belebolondulsz.. és nekem ne mondja, hogy senki,hogy kötelező sz*r melót végezni,csak csinálj valamit..ostobaság.
2019. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Magamról tudom hogy maximum 2 évet ki lehet bírni, de egy életet én nem bírnák ki, semmi értelme szenvedi, bármi lehetsz, csak akarni kell és tenni érte ja meg persze soha sem szabad feladni, hidd el nekem hogy nem éri meg szenvedin, tanulj, képezd magad aztán csináld azt a munkát amit valójában szeretsz, jelenleg nekem is minden nap szenvedés de én most tanulok képzem magamat mert úgy érzem hogy már nem sokáig bírom, kitartás és tudom hogy képes vagy rá.
2019. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont két évet bírtam ki.. inkább a kollégák miatt volt kín szenvedés.

Jól döntöttem, hogy felmondtam. Találtam mást, nagyon szeretek ott dolgozni. Nem szabad megalkuvó lenni ilyen szempontból és belenyugodni sem szabad, mert rámegy az egészség. Ha az nincs, semmi sincs..

2019. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maltodextrin ***** válasza:
95%
Lobotómiával vagy autizmussal talán.
2019. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sokáig sikerült. Rengetegszer volt borzalmasan rossz kedvem, igen sokat sírtam. Volt olyan fura tünetem is, hogy a munkaidő végére már nem bírtam a zajokat, hangokat, mozgásokat. Nagyon idegesítettek, már-már szétrobbantam.



Meg kell próbálni tanulni valamit.

2019. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ezzel a problémával küzdök. Váltani szeretnék. 13 év után, viszont nehéz. Megbetegíthet a helyzet. Már a családi életemre is rányomja bélyegét. Természetesen a párom türelmes. Sokszor megszédülök, stresszes vagyok és sorolhatnám. Tudom, hogy nem lesz jobb.
2019. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Belebolondulsz. Egy idő után rá fog menni minden emberi kapcsolatod, az idegrendszered és az egèszsèged is.

Én 4 évet húztam le olyan közössègben, ahol mindenkit gyűlöltem, és ők is engem. Ràadàsul a szakmàmat is utálom alapból.

Jelenleg egy nagy álmom megvalósítàsàn dolgozom, de mentàlisan annyira ràmentem, hogy szerintem még minimum 2 év lesz helyre rakni magamat fejben, de szerencsére a párom mellettem áll.

2019. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%

Szolzsenyicin: Ivan Genyiszovics egy napja.


10-15- 25 éveket nyomtak rá az ispékre egy szibériai munkatáborban. Minden nap hajnali 5kor kelés ha mínusz 30 fok van akkor is, minden nap fekete kenyér és káposztaleves és indulás melózni gépfegyveres őrökkel, mindez látástól vakulásig 25 évig....

zéró pénzért....


és kibírták? ki.

(többségük......)

2019. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!